W.A.F. představují svůj druhý videoklip POLETÍME VZHŮRU

W.A.F. představují svůj druhý videoklip POLETÍME VZHŮRU

Na první oficiální videoklip k singlu „Pouhou vteřinou“ navazuje kapela W.A.F.  po roce svým druhým klipem, tentokrát ke skladbě „Poletíme vzhůru“ z nového EP .

Natáčení probíhalo v ulicích Prahy a ve vysokomýtském  Šemberově divadle. Kapela se ve videoklipu nebála experimentovat a v alegorii klaunských loutek zpodobňuje určitou nesvobodu a přetvářku, kterou můžeme vídat v dnešní době kolem sebe. V "nadějném" závěru kapela osvobozuje své dvojníky - loutky a přebírá jejich role na jevišti, videoklip zakončuje nekompromisní tok energie, který je pro W.A.F. typický při živém hraní. Režie se opět ujal Daniel Bek, který je podepsán i pod prvním úspěšným počinem. "Když za mnou kluci přišli s novou písničkou pro klip, věděl jsem, že musíme vytvořit něco jiného, než byla úspěšná a vtipná "vteřina", myslím, že se nám to povedlo, až se trochu obávám, aby to nebylo pro diváky moc temné a složité." říká režisér videoklipu.

Přestože celková atmosféra písně i klipu je zamyšlenější a vážnější, než jak tomu bylo u „Pouhou vteřinou“, z textu a děje má být cítit určitá naděje, něco pozitivního – zkrátka „poletíme vzhůru“.

V současné době skupina vydává nové EP, které nahrávala od začátku roku ve studiu Wavedesign pod producentským dohledem Milana Rollera. Nahrávka obsahuje 5 aktuálních tracků, které kapela samozřejmě hodlá prezentovat na svých koncertech. „Živé hraní si užíváme asi nejvíce a myslím, že v obou klipech to jde snadno poznat.“ říká frontman a zpěvák Martin Hájek.

Skupina W.A.F. je parta mladých lidí, kteří se snaží oslovit publikum převážně českými texty a svým "svižným" pop-rockem. Jsou známi především svou energetickou live show a nasazením. Kapela za sebou má více než 100 klubových koncertů, jako support zahrála před Mandrage, UDG, Rybičky 48, Miro Šmajda, Martin Harich, Imodium a střihla si velké festivaly jako Colours of Ostrava, Mezi Ploty, Hrady.cz nebo Přeštěnice Open Air. Kapela současně doprovází Martina Haricha na některých jeho koncertech v Čechách.

www.wafmusic.cz
www.facebook.com/WAFmusic
www.bandzone.cz/waf
wafkapela@centrum.cz

W.A.F

Foto: Ilustrační fotografie