Žádnej Kabát! DESPERADOZ!

Žádnej Kabát! DESPERADOZ!

Českých kapel vystupujících v rámci Jamrocku jsme Vám představili už slušnou řádku a je na čase ukázat to nejlepší ze zahraničí, co letošní  ročník festivalu nabídne. Jednou z těchto kapel jsou i němečtí Desperadoz!

Jak už je u našich severních sousedů zvykem, vždy dělají vše přesně a precizně. Nejinak je tomu i u party tvrďáků Desperadoz, která smíchala nejlepší vlastnosti německého přístupu, precizní podání tvrdého rocku a feeling amerických westernových filmů. A ne jen okrajově, ale se vší parádou!

Kapela se na hudební scéně objevila už více než před osmi lety seskupením hudebníků kolem zpěváka, kytaristy a skladatele Alexe Krafta. Po vydání první desky "Dawn of Dying" však nastává delší odmlka a kolotoč na nástrojových postech.  Druhá deska "The Legend and the Truth" kapelu stmelila a pod taktovkou producenta Dennise Warda (Pink Cream 69) byla vydána společností AFM Records.

Další deska "An eye for an eye"  vrací kapelu o mnoho let zpátky až do 19. století (1898) a protkává desku příběhem o muži, víře a cti. O muži hledajícím pomstu, vzaždě svého přítele a odsouzení k smrti. Prostřednictvím desky se stáváme posledními minutami jeho života. 
Podpořeni spoustou známých kapel, z nichž můžeme jmenovat například Krokus, Gotthard, Thin Lizzy, Rage, Sodom, Doro, Volbeat, U.D.O, Tesla a dalších,  Desperadoz světu ukazují, že nejsou jen tak obyčejná kapela, ale mají co dát téměř každému publiku.

A právě v to věří i pořadatelé Jamrocku. Kapela jako Desperadoz na území naší zemičky nemá obdoby, a s lehkostí "šoupnou" ikony jako Kabát do kapsy! Nevěříte? Přijďte se přesvědčit. Už za měsíc!

www.desperadoz.de

Další články z této kategorie: