Zneim Honor přinesl první singl z chystaného EP! Přečti si, co nám o sobě prozradil!

Zneim Honor přinesl první singl z chystaného EP! Přečti si, co nám o sobě prozradil!

Nedávno vydal mladý producent jménem Zneim Honor první singl z chystaného EP, nazvaný Rapbook. Na majku se ukázal De.Pres. Přečtěte si, co nám Zneim prozradil o sobě a o tom, co chystá!

Jak jsem již několikrát psal, mladé talenty je třeba podporovat, aby se česká hudební scéná trošku rozrůstala a stávala se obsáhlejší. A po čase tu máme opět někoho, koho Vám můžeme představit a Váš hudební playlist se tak může rozrůst o další jméno.

A tentokrát je to jméno mladého producenta z perníkových Pardubic jménem Zneim Honor. Tento mladý talent vydal před několika dny první singl jménem "Rapbook" z EP, které chystá a na tomto singlu se představil De.Pres, kterého budete znát z dvojice Maměn & De.Pres

My jsme vyzpovídali Zneima, aby nám řekl něco o sobě a o svých dalších plánech, takže tady to máte:

Představ se lidem, kteří tě neznají. Pověz něco málo o sobě.
Jsem z Pardubic, narodil jsem se v HK a vyrostl na Moravě, je mi 23 let.


Co tě k produkci dostalo?
Kdysi na střední škole jsem se začal věnovat rapu, ale naše uskupení se rozpadlo. Chtěl jsem pokračovat sám, ale potřeboval jsem na to beaty a vše co to obnáší, takže jsem u produkce zůstal a hodně dlouho zůstanu.


Co už máš všechno za sebou? Alba, projekty, singly. Spolupracoval jsi už s někým známým?
Za sebou? Doba už to je, ale nikdy jsem nebyl moc slyšet. Produkční album vyšlo před dvěma lety, jednalo se především o remixy lidí jako Danosť, Omo, Packet, Džonass atd. Dál jsem se seznámil s Coldou a Mateou, se kterými taky vyšlo pár pecek. Mezi dalšími je Enrico, Alco, Wilder, D.C., Notorikz, Deni, Marx Morrtis. Moc těch jmen není, ale doufám, že se seznam prodlouží. Teď se chystaj dva jisté projekty a další alternativní projekty. Jeden, ke kterému je právě nový singl, je "Z neba, Z hvezd vol.2" a druhý se chystá s Alcem. (D.O.H.).


Pověz něco o plánovaném EP.
Budou v něm beatu se starším datem i novějším. Je u mě v současné době 150 volných instrumentálů a vcelku rychle přibývají, takže je z čeho vybírat. Zatím vím, že se na Albu objeví De.Pres, Alco, Colda, Matea, Enrico, Wilder, Mladej R a kdo další se ještě uvidí. Dostat se někam chvíli potrvá...

Takže teď už víte kdo je Zneim Honor a hurá na první singl z chystaného EP!

Stay Fresh!

Další články z této kategorie: