ZPĚVÁK PETER ARISTONE BOJUJE S KLIPEM GOLD NA AMERICKÉ MTV

ZPĚVÁK PETER ARISTONE BOJUJE S KLIPEM GOLD NA AMERICKÉ MTV

Dramaturgové americké televizní stanice MTV si všimli nového klipu Gold slovenského zpěváka Petera Aristoneho, který žije již několik let v Praze. Video, které mělo minulý týden premiéru, vybrali mezi nejlepších 5 nových klipů a zařadili ho do soutěže o hlasování na svém portále MTV U, který je věnovaný mladým lidem. Uzávěrka je už tento pátek.

Pokud byste chtěli Petera podpořit, hlasujte zde: link

Peter Aristone v těchto dnech propaguje své nové video na americkém turné s Marcem Broussardaem. Do konce měsíce ho čekají ještě vystoupení ve Washingtonu, New Yorku, Philadelphii nebo Bay Shore.
Na jaře zpěvákovi vyjde písničkářské EP nazvané podle titulní skladby Gold (BrainZone). Nahrávka vznikla pod produkcí Sachy Skarbeka (Adele, Lana Del Rey, Miley Cyrus..), který je s Aristonem spoluautorem většiny skladeb. „Gold je pro mne návrat ke kořenům, do doby, kdy jsem měl čtrnáct roků a skládal svoje první písničky s akustickou kytarou,“ říká Peter Aristone. „Když jsem Gold psal, říkal jsem Sachovi, jak mne štve veškerý humbuk a showbyznys, který se dělá kolem hudby. A že raději tvořím srdcem a bez kalkulu. Tak vznikl text o tom, jak si člověk v sobě chrání upřímnost, která je dražší než zlato,“ dodává zpěvák.
Režisér klipu Gold Gregor Valentovič se podle svých slov nechal inspirovat tvorbou amerického režiséra Nabila Elderkina, která je originální, nápaditá a vícevrstvá. „Tímto směrem jsme se snažili jít i my. Proto se příběh dá chápat jak doslovně, tak i metaforicky,“ popisuje Gregor, který ztvárnil silný moment ze života bratrů, kteří se společnými silami dostanou z těžké situace. „Zároveň lze klip chápat také jako aluzi na dospívání a nevyhnutelný odchod z domova,“ doplňuje režisér, který vyzdvihuje práci kameramanky Anny Smoroňové a technika Maroše Kortvelyesiho. Videoklip vznikal pod záštitou produkční společnosti  SORRYWECAN.