Americká partička a senzace posledních týdnů, Imagine Dragons přivezla do Prahy oslňující show

Americká partička a senzace posledních týdnů, Imagine Dragons přivezla do Prahy oslňující show

Indie-rocková skupina Imagine Dragons odehrála 24. 4. 2013 svůj debutový koncert v České republice. Díky masivní fanouškovské základně a velikému zájmu lidí byla celé akce přesunuta z původního místa konání klubu Roxy, do větších prostor klubu SaSaZu. 

Na tento koncert dojela kapela v plné sestavě, ale bohužel se zraněným zpěvákem Danem Reynoldsem, který si při koncertě v Berlíně zlomil zápěstí. Avšak ani toto zranění ho neodradilo od toho, aby přijel do Prahy a obšťastnil fanoušky svým unikátním hlasem a představil jim strhující show, která v každém nechala silný zážitek. Jako svého předskokana si „draci“ vybrali české A Banquet, kteří odehráli skladby starší, ale i pecky z nového alba. Dočkali se velkého aplausu, ale celé SaSaZu už se nemohlo dočkat hlavních hvězd celého večera. Jak se říká „kdo si počká, ten se dočká“. A tak se stalo. Kapela přichází v plné polní na podium a hned od zaznění prvních tónů každý ví, že jejich koncert bude jedna velká energická bomba. Bylo naprosto jasné, že kapela si tento koncert užívá plnými doušky. Nejvíce to bylo znát při skladbách „On top of the world“, při které skákal jak zpěvák, tak celý klub a potom také při aktuálním hitu „It's time“, kde si Dan skoro nezazpíval, protože fanoušci zpívali za něj. Nasadil pyšný výraz a poslouchal. To samé se opakovalo u „Radioactive“, kde hlavní roli hráli bubny všech velikostí.

Po odehrání celého koncertního pásma následovala menší „afterparty“. V klubu začaly znít rytmy rock'n'rollu a zbytek statečných, který zůstal, to tam roztáčel. Po koncertu se také pár šťastlivců a vytrvalců mohlo vyfotit se členy kapely a získat autogram.

Podle slov kapely se fanoušci mohou určitě těšit na další koncert, možná už příští rok.