Bombs From Heaven křtili nové album

Bombs From Heaven křtili nové album

Znáte ten pocit, kdy se na nějakou akci fakt hodně těšíte? Tak takhle jsem se těšila já na křest desky We call the world od kluků z Bombs From Heaven. Jak to 23. března v brněnském klubu Melodka vypadalo, jak moc jsem si to užila a jak moc to byl rock´n´roll? Račte si počíst, zkouknout fotky a shlédnout videa :)

Celý večer odstartovala kolem 21.hodiny rock´n´rollem nabitá parta z Prahy, mladí kluci Twisted Rod, na které jsem se já osobně strašně těšila už po té, co jsem si je poslechla na youtube a bandzone.

No a nezklamali...Naopak ještě předčili všechna má očekávání. Prostě jsem najednou byla v dobách Elvise nebo Johnnyho Cashe.

Kluci si to maximálně užívali, jen škoda, že stejně tak moc si to neužívali lidi pod pódiem. Nebo možná ano, ale čekala bych, že na takovouhle muziku se tam všichni navzájem v rytmu tance pobijem a ono nic. No škoda toho. Nicméně přídavek kluky neminul, takže jsem získala k dobru další čtyři minuty na to abych se stihla dostatečně vyřádit.

Na otázku mé sestry: „Kdo teď hraje?“ jsem jí sdělila, že takoví starší borci s názvem Remember The Heroes budou hrát takový „punčík“...

No nebyl to až tak úplně punčík, ale celkem solidní punk ( a občas i rock :).

Nicméně pánové se nenechali zahanbit mladšími kolegy a solidně to tam rozvířili.

Ze začátku mě to úplně moc nebavilo, pak jsem se šla mrknout k pódiu a dostala se do fáze, že mě to pro změnu začalo bavit neskutečně, ale po dalších asi 3 písničkách jsem si říkala, že už stačilo. Chvilkama mi to totiž přišlo všechno stejné nebo minimálně hodně podobné.

No a jak jsem zaslechla od baru od nějakých chlapců, to nejlepší na konec – Bombs From Heaven.

Pod pódiem slušná masa lidí a bylo jasné, že nikde nebude úplně bezpečno :))

V zájmu kvalitních fotografií a minimalizování modřin od skákajících fanoušků jsem vyskočila na nejbližší lavičku, nicméně i ta se místy solidně zakymácela.

Co se týče show, rozhodně na výbornou. Bohužel se opět projevila primitivnost některých lidí, když jeden z návštěvníků akce ( slovo fanoušek se mi tu nehodí, protože pochybuji, že ten by se takto zachoval) začal vrhat půllitrem a nebezpečně pochytávat odposlech na pódiu.

Nepomohlo ani varování přímo od členů kapely a tak v půlce songu We call the world došlo k menší potyčce mezi zpěvákem a přiopilým „vandalem“...

Nicméně se hned poté jelo dál. A tak jsme si my, fanoušci, mohli vychutnat song We call the world v celé jeho kráse ještě jednou.

To, že frontmanovi sem tam odpadl hlas asi vem čert. Všichni byli natolik zapálení do muziky, že to nejspíš ani nikdo nepostřehl.

Slavná chvíle křtu nadešla. Nestihla jsem ani postřehnout kdo všechno křtil, ale na fotkách uvidíte sami :)

Zpestřením celého koncertu bylo nepochybně i banjo, se kterým se, jak kluci sami řekli, budeme setkávat nejspíš i na dalších akcích Bomb. Bylo to zase něco jiného, zase to jinak znělo a... bylo to sakra dobré.

Na pódiu nechyběl ani zpěvák z Unholy Preachers David, který hostoval klukům i na jejich novém albu.

Pokud někdo přemýšlel proč má punk-rocková sestava na pódiu tyč, tak vzápětí pochopil.

Během druhé půlky vystoupení se u tyče vystřídaly krásné slečny z Citadela Mefisto a dodaly tak večeru zase jiný náboj.

Když se Bomby chystaly zahrát poslední song, byli fans vyzváni, ať se jdou připojit k nim na pódium.

Takže už tak dost nakopávací skladba This night se vyšvihla ještě kamsi o level výš, díky neuvěřitelné atmosféře.

Na jednu stranu si říkám, že Bombs From Heaven jsem už slyšela hrát líp, ale na druhou stranu, takovouhle party jsem na jejich koncertě ještě nezažila...

Takže co dodat závěrem? Snad jen - byl to rock´n´roll !!!

Pokud chcete vidět jak hráli kluci z Twisted Rod, neváhejte shlédnout video, které najdete na http://www.facebook.com/brnenskyhp