Charlie Straight opět zabodovali

Charlie Straight opět zabodovali

Nedávno zvítězili v divácké anketě Slavík 2012 jako hvězda internetu, jejich oblíbenost u českých posluchačů stále stoupá. A právě včerejší koncert 5. 12. 2012 v pražském Retro Music Hall tomu byl důkazem. Nejen, že si fanoušci museli vystát hodinovou frontu před klubem, klub doslova praskal ve švech a o opravdovou show nebylo nouze. 

Do klubu se začalo pouštět už v 19:00, jenže přes vysoký počet návštěvníků se dlouhé fronty, až k televizi Metropol, nehnuly a tak někteří museli čekat venku i 50 minut. Ve 20:00 začala hrát předkapela  Never Sol, velmi nadějný projekt české hudební scény. V poslední době hodně spolupracují s J. P. Muchowem, vyprodukovali několik písní, které tvoří soundtrack k filmu Ve stínu a k polskému filmu YUMA. Křehkou klavíristku Sáru Vondráškovou se silným hlasem můžete znát i z klipu Charlie Straight, kde si zahrála COCO. Opět jí doprovázela bubenice Lenka Dundrová, která tomu dodávala ten správný rytmus. Zaznělo několik jejich písní, jako například Zero, Lay Down a další. Věrní fanoušci Charlie Straight si je určitě pamatují ze křtu Someone With a Slow Heartbeat, který proběhl na brněnské Flédě. Někdo je znal, někdo ne, ale určitě všichni je dostatečně podpořili a hodně lidem se zalíbily.

 

Hned po Never Sol nastoupili Charlie Straight na které už netrpělivě čekalo 1 100 návštěvníků. Koncert byl opravdu nekonečný a zazněly tu snad všechny rozjeté pecky jako je Bathroom Song, Upside down, School Beauty Queen, Institution of the World,  kapela zpomalila při písničce COCO a opět i s krásným věnování pro Kubu Holeše zazněla písnička Too Many Knives. Při písničce Something New došlo opět i na konfety a kontakt s fanoušky si Albert užil při závěrečném stage divingu. Přeplněné prostory Retro Music Hall tleskaly, s radostí se zapojovaly a vytvářely neskutečnou atmosféru s množstvím pozitivní energie. Do konce roku už nemá kapela v plánu žádné větší koncerty, zajít si na ně můžete 26. 2. 2013 do brněnského klubu Metro Music Baru.

Foto: petrklapper.com