Johny Machette, Renne Dang a Maměn v sobotu rozhýbali pardubický Hobe Music Hall!

Johny Machette, Renne Dang a Maměn v sobotu rozhýbali pardubický Hobe Music Hall!

Jedni z nejtalentovanějších mladých interpretů na scéně přijeli v sobotu do pardubického Hobe Music Hall, aby předvedli svou energickou show a jejich milionové novodobé hity a nejen ty. Pojďme se kouknout jak vypadala sobotní show ve složení Johnny Machette, Renne Dang a Maměn!

Sobota. Klasicky špatné víkendové počasí a já nasedám v 19:07 do vlaku, směrem Pardubice. Konkretněji do Hobe Music Hall, kde má dneska svoji show Johny Machette a Renne Dang s Maměnem. S menší únavou mi pomáhá Big Shock a já si užívám jízdu ve vlaku s minimálním počtem cestujících a později i kupé jen pro mě. Fakt, že to je dámský oddíl mě nějak nevyvádí z míry. Jakmile dorazím do Pardubic, i počasí jakoby si řeklo: „tak když se blíží ta párty, přestanu dělat problémy“, a přestane pršet. V klubu jsem během pár minut, díky tomu, že je tak blízko nádraží. I když je teprve pár minut po otevření, lidi už pomalu plní klub, DJ dodává hip hopovou atmosféru správnou hudbou a všechno vypadá super. Zanedlouho přicházejí i kluci a jejich banda, takže se všichni pohodlně usazujeme a připravujeme na super večer a super koncert. Dostal jsem dokonce možnost, uvést Renneho a Maměna, takže i já jsem si užil svých 5 minut slávy, hehe. 

No a show startuje. Dokonce i přes počáteční problémy se zvukem, kdy si pan zvukař dával šlofíčka za mixákem, a nejpíše stydlivost lidí, která jim bránila projevit nadčení, jde všechno v pohodě. Pan zvukař se probouzí, nastavuje mikrofony jak mají být a lidí začínají mávat, skákat, řvát a zpívat a rapovat oblíbené songy. Samozřejmě i my se zapojujeme a děláme občas support na pódiu. A klubem zní pecky jako „Mohlo to bejt jinak“„Coura“, „Dej mi víc své lásky“, „No a co“, „Just Say It“,  „Real“ nebo „Troska“. Samozřejmě i novinka „Zapomínám“, kterou zpestří hlavně přesně načasovaný nástup Sharloty, která se s mikrofonem v ruce objeví u vstupu do klubu a pomalu se prodírá davem až na stage a na lidech jde vidět, že to je pro ně opravdu nečekané překvapení. Provedení na jedničku. Kluci taky uvádějí jejich letní novinku, které se už brzo dočkají všichni fanoušci.

A jak se blíží konec show Renneho a Maměna, přichází na stage Johnny Machette a většina lidí už ví, co je čeká. Renne s klukama zrovna v sobotu dosáhli milion views na tomto tracku, takže je zapotřebí to oslavit. A lidi jedou. Všichni jedou. Proč? Protože prostě můžou! Ano, je řeč o "Máma mi říkala, že můžu".

Renne s Maměn děkují za support lidí a odchází ze stage, kde zůstává Johnny a začíná svoji show. Na začátek a rozproudění lidí pouští kousek nedávnýho hitu „Se zbláznim“ a lidi se dostávají do nálady. Pak pokračuje svou show věcmi z mixtapu HZM 1/2, jako jsou „Rap o rapu“, „Dětství“, „Vyjímečná“ nebo songy, které každý zná jako „Zážeh“ nebo „Vyprošťovák“, v jehož případě za Johnym přicházejí Renne a Maměn a představují REMIX na tenhle track, který už taky brzo spatří světlo světa. Vrchol samozřejmě přichází, když znovu slyšíme melodii "Can’t Hold Us" a na stage se vrací Renne Dang a Maměn a všich tři odjedou track „Se zbláznim“ s naprosto obrovskou energií. Tak velkou, že dají tenhle song ještě jednou. Samozřejmě nechybíme na stagi a všichni si to užíváme s nimi.

Nakonec i Johnyho show končí, odchází ze stage a následuje fáze focení, kdy stále přicházejí nedočkavé fanynky a fanoušci, kterým Johny, Renne, Maměn a Sharlota poskytují památeční fotky. Jakmile končí tenhle blázinec, kromě Johnyho a jeho bandy, která se s námi loučí a míří domů, se všichni vracíme na svá místa a kluci zaslouženě relaxují a užívají si pocit povedené show. A já si užívám pocit spokojenosti, že jsem dnes dorazil. A to noc teprve začíná. A věřte mi, že byla dlouhá a skvělá!

 

Johny Machette

Renne Dang

Maměn

HOBE MUSIC HALL