Lady Fucking Perfekt P!nk!!!

Lady Fucking Perfekt P!nk!!!

Americká pop-rocková modla Pink zaválela v pražské O2 Aréně! Lidi zrobili dvě mexické vlny za každý kostým, který si pro ně připravila a že jich bylo! Nechyběly manévry na stuhách, při kterých se rozbušily tisíce přítomných srdcí, ani gejzíry ohňových plamenů, při nichž se doslova vařila krev. Sin, Hurt, Happiness, Making love a snad i červená mučírna z The Fifty Shades Of Grey… to vše s sebou tahle – né už zcela růžová – ikona přivezla v rámci sdělení svého nového alba, jaká je vlastně The Truth about love!

Pink si s sebou přivezla denverskou formaci Churchill. Kapele se koncertní tour hodí do krámu už jenom proto, že přednedávnem vydali své první studiové album The war within. Po jejich krátkém, avšak příjemném, setu nastala chvilka klidu tak leda na pití, záchod a krátké svačení. Na megaobrazovkách se totiž objevil nápis „ON AIR“, který vystřídaly záběry klauna brodícího se diváky. Podivná kreaturka stylu Jacka Nicholsona v roli Jokera v Batmanovi, který se zapomněl po ránu namalovat, nakonec uvedla a provázela celé představení.

Pink nadchla diváky už prvním songem Raise your glass, který nezanechal jednu nožku zahálet a roztančil diváky už zkraje. Nezapomněla ukázat svůj um na stuhách, jiných podivných šlahounech nebo na rotujícím kolotoči, kdy se člověku udělalo šoufl už jenom z pohledu na něj. Nedej bože, při tom ještě nějak smysluplně zpívat a čert vem halfplayback nebo bravurně vybrané vokalistky!

Show, kterou předvedla, nescházela strhující taneční akrobacie, sestřih videí a fota z cesty, kterou Pink urazila až do tohoto okamžiku, ani světelné efekty, které vše doprovázely. Při skladbě Try předvedla zpěvačka se svým partnerem dojemnou a dech beroucí taneční symfonii, která se nechala inspirovat klipem a jemně doladila celý efekt slov, která se linula celou arénou.

Nebyla by to Pink, kdyby alespoň na závěr nezaskočila ke každému fandovi, ať už seděl nebo se mačkal kdekoli v sále. Vyměnila fintu se zorbingovou koulí za fešná ocelová lana a prolétla celou arénou nad hlavami všech zúčastněných, a tak si každý mohl do detailu ověřit, že tahle Paní zpěvačka show dělat rozhodně umí a je ve skvělé formě!