Modestep zakotvili ve středu v Roxy!

Modestep zakotvili ve středu v Roxy!

Anglická čtyřčlenná kapela Modestep navštívila pražské Roxy. S drumíky nešetřili a pouštěli jednu pecku za druhou a postupně odpumpovali vzduch z plného klubu. Prostě pořádný mejdlo, na který jsme v Roxy zvyklí!

Aby se diváci mohli rozehřát, vystoupili před samotnými Modestep dva předskokani. Bomba, kterou málokdo čekal, byla totálně svérázná zpěvačka, která D’n’B zvukům dodávala řízný a plný hlas, který je náramně oživil.

Už tak roztančení fandové se krátce vydýchali, než se bleskově nazvučila hlavní star večera, kapela Modestep.

Skupina funguje teprve od roku 2010. Za poměrně krátkou dobu toho kluci stihli víc než dost. Dubstep a elektronický rock je jejich každodenním i každonočním chlebem. Vedle kapely je totiž fandové můžou poslouchat i v radiu, kam připravují asi hodinové sety.
Z jakého důvodu se dostávají na výsluní právě oni, dokázali i fanouškům v ČR v rámci Evolution Theory Tour.

Na podium naskočili kolem jedenácté a do postele se hned tak nechystali. Vedle svých věcí, které zahráli, jsme si mohli poslechnout i spoustu cizích hitovek, se kterýma si pohráli, jako jsou Paradise od Coldplay nebo už snad všemi ocoverovaná Tomorrow is another day, a stejně tak dokázali, že tuhle věc neumí zpracovat kvalitně do drumcové verze pouze Netsky.

Divákům se pomalu stahovaly plíce pod náporem páry, která se valila z elektroniky a svíjejících se sousedů okolo. Není divu, že všehoschopní fanoušci šli do kolen. A to doslova! V jednu chvíli klečelo celé Roxy, aby na pokyn frontmana vyskočili a jako smyslů zbavení se prodírali časem, který koncertu zbýval.

Modestep pořádně proklepali mandle všem zúčastněným a díky syntetickým zvukům, linoucím se hlasitě okolo, provibrovali každou část těla každého pařícího v Roxy!