MTV oslavilo narozeniny a MTV EMA převzal Majk Spirit

MTV oslavilo narozeniny a MTV EMA převzal Majk Spirit

Ve středu 28. 11. 2012 se v pražském klubu ROXY uskutečnila velkolepá oslava “narozenin“ MTV. My jsme přijali pozvání a byli jsme u toho. Objevilo se zde několik zajímavých hostů, na své si přišli fanoušci Sunshine, Celeste Buckhingham, Majka Spirita, Jacoba ze Skyline a dalších. Velmi zajímavé bylo také vystoupení dvou tanečníků Fugi&Kenny, kteří zazářili s tancem Gangnam Style.

Celým večerem prováděl Ben Cristovao a Hanka Zajíčková, diváky bavili rozhovory, jak s VIP hosty, tak s návštěvníky. Potkat jste tu také mohli Viral brothers, Kazmu, Voxela a další zajímavé osoby. Celá akce byla zdarma, takže si ji velká spousta lidí nenechala ujít. Jako první na scénu přišla freestyle exhibice několikanásobného Mistra ČR a úspěšného závodníka na BMX Dominika Nekolného.

Publikum zahřál adrenalinem nabitým vystoupení, poté následoval samotný Ben Cristovao, který se prezentoval svými největšími hity, jako je Prdel, nebo Put it on me. Dámské obecenstvo potěšil svojí písničkou Tělo, při které si dokonce na pódiu mohla Benovy dotyky užívat jedna z fanynek. Jako další vystoupil Jacob, diváky vůbec nešetřil. Následovali Sunshine, taneční dvojice Fugi&Kenny a Celeste Buckhingham. Zazpívala několik svých hitů, nevynechala svůj největší Run Run Run a také nezapomněla na svojí nejnovější píseň Never be you.

Po ní nastoupil  Majk Spirit, který se také tento večer dočkal ocenění za jeho tvorbu. K příležitosti slavnostního večera mu byla předána cena MTV EMA Best Czech/Slovak Act. Nechyběla zde kapela Charlie Straight, která cenu vyhrála minulý rok a letos měla poctu předat jí právě Majkovi.  I my Majkovi gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů do budoucna.