Pipes and Pints na Rampě

Pipes and Pints na Rampě

Pipes and Pints konečně vydali svou druhou desku “Found and Lost“ a vyrazili na jedinečné turné po ČR. Jejich první zastávka byla 18.1.2013 v Jablonci nad Nisou v klubu Na Rampě. 

První předkapelu jim dělala místní punk-rocková kapela Hegesh, která potěšila nejen všechny zastánce punku, ale i ostatní v sále. Velmi svižně navnadila publikum svými jednoduchými texty a pobavila písněmi jako remake Severního větru od Svěráka a Uhlíře.
 Jako další a oficiální kapelou, která jede s Pipes and Pints celé turné, byla námi již známá kapela Dirty Blondes, která v Jablonci nehrála poprvé. Můžeme si ji pamatovat z našeho Zombiewalku v klubu WOKO v říjnu 2011. Teď už musíme mluvit o totálním rozehřátí publika, myslím tím nejen pánskou část díky krásné, blond a hlavně talentované zpěvačce, ale i zbytek, protože jejich hudba Vás donutí se hýbat, i když nechcete. 

  Když už se konečně celý sál zmítal v rytmech hudby, nastoupila nejvíce očekávaná kapela večera. Začalo to nevinně- něco málo na dudy a potom už se Pipes and Pints projevili v celé své kráse. Už od začátku bylo jasné, že Jablonec předvede výbornou spolupráci. Kapela si střihla písně z nového alba, které zúčastnění přijali s velkým nadšením, ale také nemohly chybět staré známé bandzonovky jako "Heaven and Hell" z prvního alba "Until We Die". 
 Pokud jste první koncert nestihli, nemusíte se ničeho bát, koukněte na oficiální stránky kapely a zapište si do diáře další termíny, které budou určitě stejně dobré neli lepší.