We on the Moon, Madfalls a Criminal Collection společně na Melodce

We on the Moon, Madfalls a Criminal Collection společně na Melodce

Tak nám začala klubová sezóna a z brněnské hudební scény tu máme první report z koncertu na Melodce, kde vystoupili společně Madfalls, Criminal Colection a domácí We On The Moon. Byla jsem celkem překvapena. Čím přesně a jaký byl můj pocit z této první klubové akce po festivalovém období si račte počíst níže.

Ještě než celý večer odstartovali kluci z Madfalls mě hodně zarazil počet lidí v klubu. Nevím,co se dělo, ale na velmi dobrou sestavu kapel, z nichž každá v poslední době jakoby roztrhla pytel s novinkami, bych čekala minimálně poloplný klub už při prvních účínkujících.
Tak se nestalo. Pod pódiem se sice sešlo pár fanoušků, ale ani ne zdaleka tolik, kolik by si Madfalls zasloužili.

Criminal Colection už měli o něco víc fanoušků pod pódiem a konečně se atmosféra trošku začala vylepšovat. Klukům to výborně šlapalo a mělo to náboj. Po pár songách se některé fanynky neudržely a vlítly na stage řádit s kapelou.

Na závěr večera, již klasicky za doprovodu znělky z Mortal Kombat, naběhli před fanoušky brněnští We on the Moon, na které bývá zvykem klub přeplněný k prasknutí. V pátek tomu tak ( k překvapení všech) bohužel nebylo. Naštěstí to zachraňovali příznivci "Moonů", kteří s kapelou spolupracovali na 100%. Na setlistu nechyběla ani povedená novinka Paralyzed, na kterou kluci před nedávnem vypustili do světa svůj videoklip. Celý večer završili We on the Moon coverem od Good Charlotte.
Jak bych tenhle večer zhodnotila? Snad jen jednou anglickou frází: What´s wrong with you, guys??

Lidi, vyražte do klubů podpořit kapely, které tvoří něco, co dává smysl, baví je to a dělají to především pro vás.

A teď alespoň níže mrkněte na fotky a video z téhle akce. Enjoy :)