Abde, Deno & Sharlota si v sobotu udělali zástavku se svou show i v lanškrounském XL Clubu!

Abde, Deno & Sharlota si v sobotu udělali zástavku se svou show i v lanškrounském XL Clubu!

Tahle trojice objíždí víkend co víkend už celkem dlouho kluby v celé České republice a tentokrát se dočkali i fanoušci z Lanškrouna a okolí, protože Abde, Deno & Sharlota představili svoji show v lanškrounském XL Clubu. Tak se podívejte na to, jak tahle akce proběhla!

Uběhl přesně týden. Zase sobota, zase 19:07 a já zase stojím na vlakovém nádraží v Moravské Třebové a nastupuji do vlaku, tentokrát směrem Lanškroun, XL Club. Zase mi v uších hrají moje obíbené tracky a zase mi dělá společnost Big Shock. 

Jelikož jsem se doma nestihl najíst a můj žaludek je náročnej, kupuju v České Třebové jídlo a domlouvám poslední "organizační" věci s kamarádkou, která ma později dorazit. Užívám si jízdu do Lanškrouna v jednom z těch nových moderních vlaků, ve kterém sedím poprvé a mohu říct, že se mi fakt líbí. Dorazím do Lanškrouna a přemýšlím, co budu dělat ty tři hodiny do jedenácti večer, protože dřív Abde, Deno a Sharlota určitě nedorazí. Takže vyrážím pro pití a k mému překvapení k chodníku zajíždí auto a když se zaměřím na cestující v autě, vidím právě vysmátého Abdeho a ostatní. Všichni se pozdravíme a kluci se ptají, jestli jdu do klubu, že mě vezmou. Takže nasedám do auta a na těch zhruba 50 metrů se projedu, hehe.

V klubu zatím skoro prázdno, což se během večera určitě změní. Takže s klidem probíhá zvuková zkouška, pokecáme a míříme na hotel, připravit se na show. Tam pak dorazí i kamarádka a pár dalších lidí. A když jsme již všichni kompletní, připraveni, najezení a učesaní, nasedáme do aut a vyrážíme do klubu.

Je okolo půlnoci a klub už je samozřejmě celkem obstojně naplněn a i když nás trošku mate poněkud prázdný plac, vidíme lidi sedící u baru, stolů a na gaučích, takže obavy odcházejí. A nakonec je to přesně tak, jak jsme si mysleli. V momentě, kdy Sharlota zahájí show svým sólo singlem, lidi přicházejí a obecenstvo se zvětšuje. A jakmile lidi uslyší první tóny pecky "Do rána", není snad nikdo, kdo by neznal refrén a sloky tohoto tracku. A show pokračuje dál, "Maximum" sdílí stejný úspěch. A aby se fanoušci cítili líp, Abde a ostatní jdou dolů z pódia a ztrácí se mezi fanoušky, kteří si jejich společnost užívají. Některé dívky možné více, než je záhodno, ale pořád lepší, než kdyby došlo k opaku ne?

Všechno má svůj konec a i tato show pomalu ale jistě končí. Než se tak ale opravdu stane, dává se ještě jednou, na rozloučenou, track "Do rána", na který už skáčeme všichni. Nakonec show končí a fanoušci klasicky nabíhají na stage a jdou si pro fotky a podpisy. Jakmile všichni fanoušci a paparazzi odejdou, kromě Sharloty, která se s námi loučí a odjíždí, samozřejmě zůstáváme a směřujeme k baru a následně k červeným gaučům, které se pro nás stávají základnou pro zbytek večera. 

Ten už probíhal jak jinak, než na maximum a do rána. A to doslovně, protože když jsem přicházel k domu, bylo krásné denní světlo. Další sobota, která stála za to.

Sleduj stránky:

ABDE FANPAGE

SHARLOTA FANPAGE

XL CLUB Facebook

www.xlclub.cz