Festivaly

Čtyři české kapely rozšiřují line-up Open Air Festivalu

Open Air Festival do svého line-upu přidává hned čtyři české kapely! Ve čtvrtek se odehraje téměř sváteční vystoupení Velvet Underground Revival, ve stejný večer zahrají i spřátelení Tony Ducháček & Garage charismatický rock ’n’ roll s kořeny hluboko v 70. letech. Věkový průměr vyváží v pátek vítězové YouTube Festu Bekofis a v sobotu mladí a progresivní kluci z A Banquet s divokým mixem současných indie žánrů.

Basinfirefest 29.6. - 1.7.2012

Basinfirefest se může pyšnit titulem největšího rockového festivalu v západních Čechách. Koná se již tradičně na samém začátku letních prázdnin v malebném městečku Spálené Poříčí nedaleko Plzně. Na scénu uvádí světové i domácí kapely již 10. rokem a za tuto dobu si vytvořil silnou základnu fanoušků. První ročník festivalu se konal v roce 2003, na druhém ročníku se již ale sešlo tolik návštěvníků, že musel být areál přesunut na nový pozemek o rozloze 30 ha! Takto markantní nárůst účastníků se může počítat za opravdový úspěch.

Pestrý eko program v O2 Oáze Open Air Festivalu

Open Air Festival se i letos zazelená! A nebude to nevolností návštěvníků, ale ekologickým přístupem. Organizátoři se rozhodli navázat na předchozí ročníky a opět přihlásili festival do soutěže A Greener Festival Awards, v níž se v minulých letech Open Air Festivalu vždy podařilo umístit mezi oceněnými. Centrum všech interaktivních eko aktivit najdete v O2 Oáze, a že jich bude! Pořadatelé letos přicházejí s konceptem šesti elementů, kterými jsou výživa, obnovitelné zdroje, bydlení, doprava, odpad, duchovno a fyzická síla. Každá z těchto oblastí se podílí na společenské a environmentální odpovědnosti. Na Open Air Festivalu budete mít jedinečnou příležitost dozvědět se jak, a také si nové trendy v trvalé udržitelnosti vyzkoušet. Doražte!

Rock for People s 290 hodinami zážitků se blíží – na čtvrtek 5. 7. s Faith No More zbývají poslední vstupenky

Téměř 280 položek na programu, přes 150 vystupujících, 290 hodin zážitků… Multižánrová hostina, která se bude od 3. do 6. července ve Festivalparku v Hradci Králové servírovat pod značkou Rock for People, je bez nadsázky opulentní. A netýká se jen hudby, ale i stále kvalitnějšího servisu pro návštěvníky. Při přípravě chodů se pořadatelé ze společnosti Ameba Production řídili přáními a požadavky hostů: proto letos nemohou chybět bankomat, velkokapacitní uzamykatelná úschovna, posílená kyvadlová doprava z nádraží, snídaně ve stanových městech, čerstvé potraviny ve festivalovém Spar-City shopu, prodloužená platnost zpětných jízdenek Českých drah za 50 % ceny, více vody (i té za hubičku), toalet, ale také více signálu wi-fi a naprosto luxusních verzí mobilních aplikací Festivalového průvodce…

Na Rock for People se bude hrát MacBeth, zaparkuje zde divadelní maringotka a zahřmí i industriální show

Přítomnost čtyř divadelních souborů na nezadržitelně se blížícím festivalu Rock for People zaregistruje každý návštěvník alespoň na jednu podvečerní hodinu. V tu dobu totiž Festivalparkem v Hradci Králové projde alegorický průvod několika desítek divadelníků a dalších performerů, kteří se od 4. – 6. července usídlí přímo v centru Rock for People. Publikum si tak letos bude mít možnost kromě mnoha party a koncertů vychutnat i řadu divadelních představení a performancí na několika divadelních scénách a dalších místech po Festivalparku. Divadelníci ve svém repertoáru nezapomenou ani nejmenší diváky.

TÝM POHODY JE NA LETIŠTI

FESTIVAL BAŽANT POHODA – 5., 6. A 7. JÚL 2012, LETISKO TRENČÍN Na trenčianskom letisku sa už rozbehli prípravné práce na festivale Bažant Pohoda 2012, ktorý sa začne už vo štvrtok, 5. júla. Do Trenčína sa presťahoval už aj organizačný štáb, ktorý strávi na letisku takmer tri týždne. „Sme radi, že sme už tu,“ hovorí riaditeľ festivalu Michal Kaščák. „Práve teraz sa začína zhmotňovať všetko, na čom pracujeme celý rok.“

"Hudba pro všechny" na CibulaFestu

Prázdniny, léto a skvělá hudba ,no nezní to fantasticky? Letošní největší československý festival , který se koná v Holíči (SK) a nese název CibulaFest, se už hezky rychle blíží a Holíčské letiště tento rok nastavilo laťku pěkně vysoko.

Party náboj Rock for People posílí i desítky DJ´s; za gramofony stanou Horkýže slíže nebo Tata Bojs

Hřmotné beaty produkované předními DJs, exkluzivní sety známých domácích kapel i naprosto tiché parties se sluchátky na uších… Po loňském úspěchu DJ scén se festival Rock for People, který bude Festivalparkem v Hradci Králové pulsovat od 3. do 6. července, rozhodl rozšířit program parties: tancovat se bude minimálně na pěti scénách do ranních hodin. Na hlavních stagích program tanečněji laděnými projekty často vygraduje: stačí zmínit některé z těch nejvlivnějších hvězd elektronické scény, jako jsou progresivní dubstepový a electro producent Skrillex, legendární electro punkeři The Prodigy nebo duo raverů Orbital.

PRAGUE CITY FESTIVAL SE NEUSKUTEČNÍ

Po loňském úvodním ročníku, na který dorazilo na 10.000 návštěvníků, se Prague City Festival letos měl stát standardním vícedenním festivalem. Ve dnech 29.-30.června měl dorazit na pražské výstaviště reprezentativní výběr zahraničních hvězd. Vedle již dříve oznámených Blink-182 se zde měla objevit také new wave legenda New Order, vrátit do Prahy se také měli kanadští Simple Plan. Brazilský DJ Amon Tobin měl na festivalu uvést premiéru své monstrózní audio-vizuální show Isam. To vše a mnoho více se letos bohužel neuskuteční.

Votvírák 2012 hlásí: Již tento pátek otevřeme brány!

A je to tu! Svátek české a slovenské hudby – festival Votvírák 2012 – začíná již tento pátek! Nezapomeňte na akci, která Vás bude bavit. Víkend 15. – 17. 6. 2012 ve znamení skvělé hudby, zábavy, dobrého jídla i pití včetně bohatého doprovodného programu. Letiště Boží Dar v Milovicích přichystalo luxusní program.
« Předchozí 1 9 16 21 22 23 24 25 26 27 31 Další »