Festivaly

Faith No More i The Prodigy odehrají na Rock for People „celovečerní koncerty“, další kapely vezou čerstvé novinky

Minimálně 90 minut odehrají v rámci svých setů na blížícím se festivalu Rock for People jeho hlavní hvězdy: electro-punkeři The Prodigy a crossoverová formace Faith No More. Půjde tak o „celovečerní“ vystoupení na úrovni samostatných koncertů; zatímco The Prodigy, připravující pilně novou, dle jejich slov velmi temnou desku, budou ozdobou středy 4. července Faith No More se svým funky metalem a nekonečnou kolekcí evergreenů završí prostřední festivalový den, čtvrtek 5. července.

Na osmém ročníku putovního letního festivalu Hrady CZ vystoupí vítězové hudebních cen Anděl i Žebřík

Hudební festival Hrady CZ, který byl oceněn jako akce roku v rámci letošních hudebních cen Žebřík, představuje program pro letošních osm prázdninových zastávek na hradech v Čechách a na Moravě. Festival odstartuje v pátek 13. července na hradě Točník nedaleko Prahy a skončí poslední prázdninový víkend, konkrétně v sobotu 1. září, na hradě Bouzov u Olomouce. V blízkosti atraktivních historických památek letos zahrají například Tomáš Klus, Mandrage nebo Nightwork, tedy interpreti ocenění v rámci hudebních cen Anděl i Žebřík, a mezi dalšími pak David Koller, Chinaski, Mig 21, Monkey Business, Ewa Farna nebo UDG. Vloni na festival na hradech zavítalo 48 tisíc návštěvníků a Hrady CZ se tak staly hudebním festivalem s bezkonkurenčně nejvyšší diváckou účastí v České republice.

Festival Rosnička 2012

Vstupné zdarma? O důvod víc tam přijít! Užij si druhý ročník multižánrového hudebního festivalu pod širou oblohou, zchlaď se pivem nebo se vykoupej v rybníce. Neseď doma, řekni kámošům, vemte stan a nechte se unášet na vlně d'n'b či reggae!

Šumava Rocks 2012: Sušický festival ozdobí Tata Bojs, Matěj Ruppert i Roman Holý

Příjemné prostředí nádherného areálu poblíž řeky Otavy, k tomu skvělá muzika. Hudební festival Šumava Rocks chystá další, v pořadí již devatenáctý ročník! V sobotu 14. července do Sušice přijede opět řada zajímavých interpretů, vystoupí například legendární Tata Bojs či Roman Holý s Matějem Ruppertem. Šumava Rocks opět proběhne jako Memoriál Radka Holého.

ORBITAL A CHASE & STATUS LIVE NA BAŽANT POHODE 2012

Lahôdkou programu tanečnej scény na letnom festivale Bažant Pohoda budú vystúpenia britských projektov Orbital a Chase & Status Live, ktoré doplnia doteraz potvrdené silné elektronické mená ako Caribou, Tha Galaxy Asteroids Tour, Totally Enormous Extinct Dinousaurs, Emika, Chew Lips, Les Trucs či Naive New Beaters.

BAŽANT POHODA 2011 V TOP 5

Festival Bažant Pohoda 2011 získal v holandskom Groningene ďalšie prestížne ocenenie. Po tom, ako ho na jeseň zaradil odborný server Virtual Festivals na tretie miesto medzi letnými festivalmi 2011, uspel aj v hlasovaní o Europe Festival Awards 2011, keď sa v kategórii stredne veľkých festivalov dostal medzi najlepších päť.

SPECIÁLNÍ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA NA BAŽANT POHODU 2012

Chystáte se 5. - 7. 7. 2012 na Bažant Pohodu a nemáte se jak dostat? Speciální zpáteční autobusová doprava, která vás dopraví přímo do areálu festivalu v Trenčíně a poté zpět domů je připravená právě pro vás. Doprava má však další výhody, cestujete ve společnosti lidí, kteří jedou na stejný festival a ze kterých se mohou vyklubat vaši noví festivaloví kamarádi. Navíc se v neděli nemusíte strachovat z toho, jestli můžete zasednout za volant či ne...

Nejtvdrší obměkčí naše srdce na Trutnově!

Do podhorského ležení přijedou KORN, nejtvrdší kapela v historii festivalu. Svými tvrdými a novátorskými rytmy oblaží naše romantická srdce. Na pětadvacátý rok kultovního setkání zároveň zahajujeme objednávání vstupenek na dobírku. Cena zůstává stejná jako v loňském roce.

HAFEST 2012, FESTIVAL NA PRAJZSKÉ

Zveme Vás na druhý ročník festivalu Hafest, který se uskuteční 9. června 2012 od 15.00 v areálu u hráze v Hati u Hlučína. Historie Hafestu, jakožto folkového festivalu, sahá až více než dvacet let zpátky. V době předrevoluční se tento festival konal vždy na místním fotbalovém hřišti, kde přilákal nemalé davy z Hati i okolí. Vystoupilo zde mnoho v dnešní době již úspěšných interpretů. Například Jarek Nohavica, Team&Pavol Habera, Buty, Pavel Dobeš, Pepa Streichl a mnoho dalších...

Open Air Festival radí, jak do Panenského Týnce

Jste těmi, kteří rádi ušetří nějakou tu kačku a ještě myslí na životní prostředí? Pokud ano, má právě pro vás Open Air Festival dobrou zprávu! Protože náš festival eko fanouškům rozhodně fandí, budete i letos moci využít Jízdomat.cz, největší český portál zprostředkující spolujízdu. Pro ty, kteří preferují jízdu pohromadě s velkou partou kamarádů, případně si chtějí užít pohodlí dálkových autobusů, bude k dispozici, jako každý rok, kyvadlová doprava z Prahy přímo do festivalového areálu.
« Předchozí 1 9 16 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »