Festivaly

HAFEST 2012, FESTIVAL NA PRAJZSKÉ

Zveme Vás na druhý ročník festivalu Hafest, který se uskuteční 9. června 2012 od 15.00 v areálu u hráze v Hati u Hlučína. Historie Hafestu, jakožto folkového festivalu, sahá až více než dvacet let zpátky. V době předrevoluční se tento festival konal vždy na místním fotbalovém hřišti, kde přilákal nemalé davy z Hati i okolí. Vystoupilo zde mnoho v dnešní době již úspěšných interpretů. Například Jarek Nohavica, Team&Pavol Habera, Buty, Pavel Dobeš, Pepa Streichl a mnoho dalších...

Open Air Festival radí, jak do Panenského Týnce

Jste těmi, kteří rádi ušetří nějakou tu kačku a ještě myslí na životní prostředí? Pokud ano, má právě pro vás Open Air Festival dobrou zprávu! Protože náš festival eko fanouškům rozhodně fandí, budete i letos moci využít Jízdomat.cz, největší český portál zprostředkující spolujízdu. Pro ty, kteří preferují jízdu pohromadě s velkou partou kamarádů, případně si chtějí užít pohodlí dálkových autobusů, bude k dispozici, jako každý rok, kyvadlová doprava z Prahy přímo do festivalového areálu.

Dvě květnové warm-up párty v režii Open Air Festivalu a Summer of Love

Jak už jistě víte, Summer of Love chystá letos na Open Air Festival SOL The Night DJ Stage. Abychom vám zkrátili čekání, připravili jsme pro vás dva warm-up večírky v novém pražském klubu Atelier v Žitné ulici. V pátek 11. května se můžete těšit na převážně ženské zastoupení v čele s DJane Nakadia. V sobotu 19. května se pak po roce do Česka vrátí světová legenda Mr. X aka Afrika Islam tentokrát s pánským doprovodem domácích DJs. Tenhle mejdan navíc jen tak neskončí, k ránu se přehoupne do afterparty Sensation Innerspace a je jen na vás, do kdy vydržíte!

ČERSTVÉ MENÁ Z ČESKEJ SCÉNY NA BAŽANT POHODE 2012

Po prvom českom interpretovi letného multikultúrneho festivalu Bažant Pohoda 2012, ktorým je undergroundová legenda The Plastic People of the Universe, pribudlo do zoznamu potvrdených vystupujúcich ďalších päť zástupcov českej hudobnej scény, tentoraz z nastupujúcej generácie...

Ostravský Majáles 2012 bude poprvé jednotný

Datum 2.5.2012 se už velice rychle blíží a jistě všichni víme co to znamená. Letos netradiční Majáles je tady! Program se rok od roku zlepšuje a tento festival začíná být věhlasnější a věhlasnější. Jeho součástí je samozřejmě rozsáhlý doprovodný program, nebude chybět klasický průvod masek, workshopy ani divadlo

IAESTE UNDERGROUND FEST

První fesťáček IAESTE, který vás zvedne z lavic, rozpráší chmury akademického (m)učení a vyždíme z vás poslední zbytky zimního depkaření. Strahov se otevírá pro každého nehledě na věk, pohlaví a VŠ příslušnost... A co vám může nabídnout? Bandu Werglův pjos, Corsaires, VEvývoji! a Short cycle.

Majáles letos opět větší

Měsíc oslav studentského života byl minulý týden symbolicky zahájen vztyčením májky. Hlavním dnům oslav korunovaných vždy největším open-air hudebním festivalem v daném městě, budou předcházet desítky klubových, divadelných, sportovních, výtvarných a vůbec všemožných akcí.

Open Air Festival Warm-up párty: Dub FX znovu v Praze

Ještě než přijde léto a s ním koncerty pod rozpáleným sluncem i nekončící mejdany ve svitu měsíce, připravil Open Air Festival pro nedočkavce pražskou warm-up párty. A nažhavit davy přijede jeden z nejpovolanějších – po beznadějně vyprodaném loňském koncertu v Roxy se do Česka vrací světoznámý pouliční performer a studiový umělec DUB FX! 9. června rozezní tentokrát holešovické SaSaZu důmyslné rytmy hip hopu, reggae i drum and bass, následovat budou další DJs a párty až do rána. Vstupenky jsou už v prodeji, tak je nepropásněte!
« Předchozí 1 9 16 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »