Festivaly

Open Air Festival Warm-up párty: Dub FX znovu v Praze

Ještě než přijde léto a s ním koncerty pod rozpáleným sluncem i nekončící mejdany ve svitu měsíce, připravil Open Air Festival pro nedočkavce pražskou warm-up párty. A nažhavit davy přijede jeden z nejpovolanějších – po beznadějně vyprodaném loňském koncertu v Roxy se do Česka vrací světoznámý pouliční performer a studiový umělec DUB FX! 9. června rozezní tentokrát holešovické SaSaZu důmyslné rytmy hip hopu, reggae i drum and bass, následovat budou další DJs a párty až do rána. Vstupenky jsou už v prodeji, tak je nepropásněte!

TWO DOOR CINEMA CLUB NA POHODĚ

Na letnom multikultúrnom festivale Bažant Pohoda 2012 sa predstaví aj severoírska indie-popová skupina Two Door Cinema Club. „O túto sviežu kapelu sme sa snažili už vlani, sme radi, že prijali naše pozvanie na Bažant Pohodu 2012. Jej hudba je ako stvorená na letné festivaly, veríme, že sa v júli na trenčianskom letisku dobre zabavíte...

Booka Shade přivezou na Open Air Festival pestré elektro

Taneční scéna Open Air Festivalu hlásí další jméno. Rozjetý večer posílí mix housu a techna v podání berlínského dua Booka Shade. Na pódiu předvedou energickou live show podpořenou obří světelnou podívanou a interaktivní videoprojekcí napojenou přímo na hudební nástroje. Kombinací elektroniky s prvky klasické hudby, rocku i jazzu oslovují Arno Kammermeier a Walter Merziger nejen fanoušky taneční hudby, ale také jiných žánrů. Rozhodně si je nezaškatulkujete. Jejich hudba nezná hranic.

Proč na Grape festival?!

Pro mnohé Čechy není návštěva slovenského festivalu žádný problém. I letos ty největší z nich lákají spoustou kvalitních a žádaných interpretů. Grape festival je spíše pro milovníky indie a rocku. Přímo zde vystoupí hned několik britských hvězd. Těšit se můžete na Wolf Gang, Example, New Ivory, nebo českými fanoušky oblíbené The Subways. Z českých interpretů se zde objeví Tata Bojs, Sunshine, Airfare, Republic of Two a mnoho dalších.

Tahouny letošního festivalu Rock for People se stanou FAITH NO MORE vedeni „šíleným géniem“ Mikem Pattonem

Ačkoliv mnozí fanoušci již mají za headlinery letošního festivalu Rock for People The Prodigy, zběsilého Skrillexe nebo kytarové Franz Ferdinand, libido všech rockerů uspokojí až nové jméno na line-upu – FAITH NO MORE. Doprostřed hradeckého Festivalparku přivede tuto ostřílenou kavalerii její generál Mike Patton, tento „šílený génius nebo geniální šílenec“, jak bývá pro své výstřelky na hranici ratia zhusta častován novináři i fanoušky. Původem sanfranciská kapela patří k úhelným kamenům alternativního rocku, který přečuhuje i do škatulek crossoveru nebo funk metalu.

Summer Of Love THE NIGHT DJ Stage na Open Air Festivalu

Více než 10 let byl festival Summer Of Love hlavní událostí letní elektronické taneční sezóny u nás. Byla to slavná éra a vyrostla na ní celá generace mladých lidí, kteří na Léto Lásky dodnes často vzpomínají. Však také je na co vzpomínat. Na Summer Of Love během let hrály hvězdy jako Kraftwerk, Stereo MCs, Audio Bullys, DJ Rush, Chris Liebing, Westbam, Green Velvet, Swayzak, Richie Hawtin, Kosheen, Adam Beyer, Umek, Roni Size, Grooverider, DJ Marky, Aphrodite a stovky dalších.
« Předchozí 1 9 16 24 26 27 28 29 30 31 Další »