Bleskovky

MadFalls s novým videoklipem!

Před pár dny vyšlo frýdecko-místecké punk-rockové formaci MadFalls nový videoklip k jejich poměrně nové české písničce lovesong. „Na začátku roku, když od nás odešel náš kamarád a zakládající člen kapely Víťa Šigut jsme si řekli, že zkusíme přejít z angličtiny na češtinu a rovnou k tomu natočit i klip.“ říká frontman kapely Jindra Vrága ala Viktor.

Vývoj nezastavíš!

Už čtvrtý rok pospolu začíná základní kamení kapely VEvývoji! v divokých podmínkách severu čech, a všechnu svou snahu tmelí druhou oficiální deskou! Co všechno desce předcházelo a jaké byly následky? 

A Banquet jsou zpět z Anglie a představují nový klip

Pražská futu-rollová kapela A Banquet strávila Vánoce koncertováním a nahráváním v Anglii, odkud si přiváží velmi dobré ohlasy. Kluci také zveřejnili nový klip k druhému singlu z debutového alba Breath – videoklip k písni Climb the Hill měl premiéru 20. prosince na česko-slovenské MTV a od Štědrého dne je k vidění i na Youtube.

BANDZONE.cz TOP 2012

Která kapela byla letos nejposlouchanější, kdo má nejvíce fanoušků a komu se podařilo nejlépe odstartovat svou hudební kariéru? Bandzone.cz zveřejnil zajímavou stránku s žebříčky za rok 2012

Konec světa v Ostravě s FROM OUR HANDS!

Ještě nevíte, jak budete trávit konec světa? Pokud ne, můžete zavítat 21. 12. 2012 do ostravského klubu Barrák na akci END OF DAYS PUNK-ROCK PARTY! Jako hvězda večera vystoupí dobře známá bratislavská formace FROM OUR HANDS, kteří si připravili na koncert pár nových písniček z připravovaného alba!

Slovenská kapela Šleha útočí svým klipem i na české hitparády

Kapela Šleha vznikla zhruba před třičtvrtě rokem a už dnes vypouštějí jejich první videoklip ke skladbě  Je mi ľúto. Celý klip má na svědomí Martin Koleják  alias Mystic7 a autorem hudby a textu je Vlado Kubula, kterého možná znáte z kapely Aya a který se zasloužil o vznik Šlehy. Točilo se v Diakovej na jedné staré půdě, zbylé záběry byly natočeny v Námestove. 

« Předchozí 1 6 11 16 17 18 19 20 21 Další »