Bleskovky

Smola a Hrušky vyhlasuje letnú súťaž s čoraz väčším hitom Mary!

Kapela Smola a Hrušky si užíva festivalové leto, do ktorého vplávala rovno z doposiaľ najväčšieho klubového turné, na ktorom oslávila svoju osemnástku, tisíci koncert kariéry a šialené krsty nového výberového albumu Best On 1997 – 2015 v Prahe a Bratislave. Na spomínanej výberovke sa nachádza aj pilotný singel a aktuálny letný hit skladba Mary, ktorá sa okamžite stala jednou z najobľúbenejších skladieb na koncertoch a napriek tomu, že niektoré rádia ju už principiálne ignorujú, tak fanúšikovia si ju žiadajú čoraz viac.

DĚTEM HROZÍ NĚKDY NEBEZPEČÍ OD TĚCH NEJBLIŽŠÍCH. UPOZORŇUJE ANNA K. VE SPOTU, PRO KTERÝ NATOČILA NOVOU PÍSNIČKU

Praha Populární zpěvačka Anna K., skladatel Tomáš Vartecký a textař Ivan Hlas vytvořili společně píseň k projektu upozorňujícímu na děti, které se mohou ocitnout v krizové situaci. Výsledkem je skladba Nešeptej. Ta má za cíl oslovit nejen děti, které potřebují pomoc, ale i jejich rodiče. Ti totiž často nebezpečí nepoznají nebo jej dokonce podceňují.

Muzikanti z Divokýho Billa vybrali Zlatušce 470 199 korun na léčbu a strhli rekord letního kina

Maminku Zlatky Praisové z Příbrami stojí roční léčba její dcery, která se narodila s dětskou mozkovou obrnou, 200 tisíc korun. A to je jen základ, aby třináctiletá dívka vůbec mohla ujít pár kroků. Na nákladnější zahraniční terapie, jež zlepší chůzi a naučí Zlatku pohybovat se jistěji bez pádů nebo vyjít po schodech, zatím finance neměla. Až do pátku.

Kryštof zahájil předprodej nového alba Srdcebeat

Praha - 18. května 2015 - První fanoušci si mohou pořídit nové album kapely Kryštof, které dostalo název Srdcebeat. Od pondělí 18. května je k dostání jako pre-order v digitálním obchodě iTunes. Kdo si zde desku, která vychází 1. června, předobjedná již nyní, může již nyní poslouchat novou píseň Mou vinou.

« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 11 15 20 Další »