W.A.F. na Šumperském Majálesu

Na šumperském Majálesu, který proběhně  6.-11. května 2013, si zahraje kromě Goodfellas či Goodbye Lenin také partička W.A.F. z Vysokého Mýta. Protože je radio DWD mediálním partnerem celé akce, přinášíme vám v rámci této spolupráce rozhovor, právě s W.A.F. 

FANFAN:„It's a FANFAN thing! “

Kapela FANFAN vydává nové EP s názvem "Svět bez pravidel", jede tour s oblíbenou kapelou Airfare a dokonce se můžete těšit i na nový videoklip. Vyzpovídali jsme zpěváka kapely - Martina a jak to vlastně je, si můžete přečíst v následujícím rozhovoru:))

Goodbye Lenin na Šumperskom Majálese 2013

Goodbye Lenin je slovenská, Indie-rocková kapela z Púchova.
Skupinu GoodBye Lenin tvorí partia piatich hudobníkov. Spevák Ivan Májsky, gitaristi Ivan
Dorčík a Richard Hrnko, basgitara Marián Zbín a bicie Marcel Šimár. Doposiaľ nahrali jeden
album a jedno EP.
Prinášam vám s chalanmi menší rozhovor o tom čo plánujú na leto a ako silno sa tešia na
Šumperský Majáles 2013.

Rozhovor s Bod Omylu

„Predstav si okamih, kedy stojíš pred osudovou dilemou. Ak sa vyberieš správnou cestou, v živote nájdeš šťastie. Keď sa však rozbehneš zlým smerom, nikdy neokúsiš to, čo ti bolo ponúknuté. Rozhodnutie sa môže stať tvojim víťazstvom, alebo BODOM OMYLU“... Akou cestou by chalani išli?

Dirty Way a jejich nové CD ‘‘Realita‘‘

Kapela Dirty Way z Litomyšle chystá mnoho nového. Vydávají svojí druhou desku, v duchu punk-rocku, nafotili nové fotky a chystají i spoustu koncertů. Všechny detaily o jejich vzniku se dozvíte v rozhovoru, který jsme pro vás pořídili při příležitosti vydání nového CD. Za rozhovor děkujeme zpěvákovi Pájovi.

HOPES:"Děláme to od srdce!"

A už tu máme dlouho slibovanný rozhovor s novou melodic hardcore libereckou kapelou HOPES. Proč vznikli? Kde na ně můžete narazit? Na všechno jsme se optali kytaristy Kuby a tady to máte. 

« Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 15 19 Další »