We Are The Motion: "Nechceme být jedna z tuctových českých corových kapel!"

Na českej scéne sú približne dva roky a získali si srdcia mnohých fanúšikov a dokonca nie len v Česku. Aj v susednom Slovensku sa o nich už zaujímajú ľudia a tak isto veľmi zaujali aj mňa. Preto vám predstavujem českú metalcore/post-hardcore kapelu We Are The Motion z Hanušoviec! O tom ako vznikli, aké majú vzťahy v kapele, čo plánujú a čo všetko sú ochotní urobiť pre úspech sa dočítate v rozhovore!

Kapela Mortimor prichádza s novým albumom!

Trenčianska mladá kapela, ktorá mnohým pripomína kapelu Green Day vydala svoj nový album s názvom Modern World! Po mojom prvom vypočutí skladieb vo mne zanechali skvelý dojem a texty ma naozaj uchvátili a v mnohých z nich som sa dokázala nájsť..no o tom trošku neskôr v recenzii. Čo je však podstatnejšie, hneď po vydaní albumu som dala priestor spevákovi kapely Fedorovi porozprávať trošku o novom albume a plánoch do budúcna..

 

Proč z A Banquet utíkají k Rituálům? My se ptali, vy čtěte!

Je už takovým zvykem, že členové oblíbených, poslouchaných a úspěšných kapel zakládají nové projekty, a jedním z těchto projektů s velmi slibným začátkem jsou i Rituály. Bokovka bubeníka a basáka úspěšné indie rockové kapely A Banquet. První věc – „Stíny perutí“, kterou společně vypustili do světa jsme Vám prostřednictvím DWD.cz představili nedávno. A co bude dál? Na to jsme se zeptali této charizmatické dvojice narovinu.

Jak hodnotí UDG v posledních letech kytarista Tomáš Vohradský alias Volt?

Tradiční ikonu české hudební scény tvoří už léta pražská kapela UDG, která se řadí mezi nejoblíbenější české pop rockové kapely. Spolu se skupinami jako Chinaski, Wohnout či třeba s Tomášem Klusem brázdí UDG snad všechna podia studentských akcí a festivalů v průběhu celého roku. Dalo by se říci, že existence UDG je rovna jednomu dlouhému a nekonečnému tour. A jak se tohle všechno dá zvládnout a skloubit s obyčejným životem? Právě na tohle jsme se ptali zpívajícího kytaristy kapely Tomáše Vohradského alias Volta.

Ochutnej D’Branx!

Šťáva, která stojí za vymačkání! Tuny energie valící se z podia, neotřelá image i obrovská chuť jít dál a dál. To všechno jsou D’Branx, které jsme se rozhodli Vám dnes představit.

« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 15 19 Další »