Hard Rocková naděje KURSK z Jablonce nad Nisou

Jablonecká rock/hard rocková kapela, na kterou můžete pravděpodobně narazit na místních zábavách, se pyšní především svou vlastní osobitou tvorbou. V roce 2010 nahráli první demo s názvem "První ponor (a taky poslední !)''. A jako naprostou novinku letos vydali album BLBÁ KRÁVA. Exkluzivní rozhovor nejen o albu si můžete přečíst dále.

Díky za Majáles, Opavo!

Měsíc květen představuje dobu plnou studentských festivalů, tedy Majálesů. Město Opava se rozhodlo nezahanbit se v rámci těchto koncertů s ostatními městy, a proto se 7. květen psal ve jménu hudby a pořádného paření. Opavský Majáles začal v poledních hodinách průvodem masek, jejíž účast nebyla valná. To se ovšem nedá říct o účasti na samotných koncertech.

Ostrava!!! Majáles!

Ve středu 3. května proběhl první společný Majáles obou ostravských univerzit, a ještě doteď se lidé nemůžou shodnout na tom, jestli to byl rozumný krok. Tak jaké to tedy bylo?

Best of pražský Majáles

Pražský Maláles byla jízda. Slavnostem se nevyhnulo prasknutí bubnů ani strun. Cestou na místo konání se přeplněné tramvaje potkávaly s policejními auty mapujícími situaci a odjíždějícími sanitkami, které už situaci napravovaly. Vše napovídalo tomu, že to bude velký a to taky nakonec bylo. Vše ale běželo jako na drátkách a spokojenost byla veliká.

Na Kvasfestu v Žilině se odsouvaly zábrany

Po Banské Bystrici, Bratislavě a Trenčíně se Kvasfest přesunul 21.4. do Žiliny, do klubu Smerr Pub, kde to na plno rozjeli kapely Before The Zero Day, The Paranoid a Zoči Voči. Co všechno se tam dělo a jak vypadalo moje putování za kulturou na Slovensko si můžete počíst níže:)

Abeceda s Honzou z Cookies

Už mě pomalu přestávalo bavit dělat rozhovory klasickým způsobem. A tak jsem si v brněnském klubu Fléda na Honzovi z kapely Cookies vyzkoušela trošku jiný styl rozhovoru...Abeceda.Žádný čas na vymýšlení dlouhých odpovědí a duchaplných otázek. Akce a reakce...Co vy na to?

Mistake: Premiéra klipu Blurry Bubbles!

Kapela Mistake si mimo jiné zahrála na našem třetím ročníku DWD festu. Mají za sebou pěkně divokou minulost, vystřídali už několik členů kapely. Nyní hrají ve složení Marek, Petr a David. V nejbližší době je můžete zastihnout na koncertě v Praze, Brně, Olomouci a v Třinci. Znovu se také chystají na Slovensko.

Fake city:"Nejde nám o slávu, hrajeme pro Boha"

Pokud máte rádi spojení dobré hudby, originálních názorů a výborné podívané -zvláště dámy-rozhodně si tuto kapelu nenechte ujít. Pop-punková banda Fake City z Liberce začala hrát pod tímto názvem v roce 2010. Dne 11. listopadu 2011 Fake City vydali své první album We Must Do It! Momentálně vymýšlejí nové písně na další CD, které by mělo vyjít do konce roku 2012, a koncertují.
« Předchozí 1 6 10 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »