Imodium: Broumov je prostě náš domov!

Jak se změnil směr Imodium ode dne, kdy vydali svou poslední desku Polarity, doplnili a obměnili kapelní členy a splnily kýžené změny svá očekávání? Na to a mnoho více jsme se v rozhovoru ptali právě této léty ostřílené Broumovské kapely!

Exots aneb pár barevných kalhot a hodně muziky!

Před nedávnem jsme Vám na DWD festu představili mladou nadějnou kapelu Exots z Jablonce nad Nisou, která nejen v poslední době zaujala svou poslední deskou široké publikum mladých děvčat. Exkluzivně Vám dnes přinášíme rozhovor s kapelou. Nač jsme se jich zeptali?

Segment v bouři nebo ticho po boji?

Nejdřív Skutečná liga, potom Československo má talent. Co bude další a kam může ještě kapela Segment vystoupat? Na to a snůšku dalších otázek jsme se zeptali jedné z nejoriginálnějších a v poslední době nejsledovanějších českých kapel.

Pyžamo aneb křest videoklipu

Videoklip kapely Mother's Angels, který nese název Pyžamo byl pokřtěn 25. 5. 2012 v litomyšlském klubu Kotelna. Pyžamo se tak přidalo k dalším třem Leť, Dost! a Můj dům. Mother's Angels mají na svém kontě už dvě oficiální CD Žár a Můj dům. Jako hosty si kapela pozvala mladého písničkáře Ondřeje Sychru, kterého můžete potkat i jako člena kapely The Shookies. Pozvání přijala i havířovská partička Nebe, která do klubu zavítala poprvé...

Prague "už ne SKA" Conspiracy!

Prague Conspiracy vypustili informace o nové desce která se chystá co nevidět! Rozhodli jsme se nasadit agenta/agentku, aby vyšlehovala nějaké zákulisní informace. Podívejme se společně, co se z rohovoru s PSC vyklubalo?!
« Předchozí 1 6 10 11 12 13 14 15 16 17 19 Další »