To nejlepší z DWD

Fingers Up už tuto sobotu v Mohelnici!

Dne 21.7. se v Městských sadech v Mohelnici uskuteční již druhý ročník festivalu Fingers Up. Jako loni nabídne i letos pořádnou dávku výborné hudby. Mezi hlavní hvězdy patří jedna z nejpopulárnějších skupin Support Lesbiens, stálice hudebního nebe Buty nebo neméně známí Charlie Straight. Ale protože má náš festival v podtitulu heslo Moravský festival o výborné muzice, jídle a dobré náladě, nepůjde jenom o hudební zážitek.

Criminal Colection míří hrát do Kanady !

Na pátek 6. července 2012 asi nikdy nezapomenou kluci ze vsetínské kapely Criminal Colection/Tomáš Hennel – bicí, zpěv, Tomáš Gabko – kytara, Oldřich Liška – basa, zpěv/. Tento den totiž předvedli v ostravském klubu Barrák, že patří ke špičce českého punkrocku a stali se vítězi česko-slovenské verze mezinárodní soutěže PLANETROX, kterou každoročně ve vybraných zemích světa s pověřením kanadského ministerstva kultury pořádají hlavní organizátoři festivalu Envol et Macadam.

Letošní Rock for People byl doslova nabitý energií!

Ve dnech 3. - 6. 7. 2012 proběhl dlouho očekávaný Rock for People 2012. Mnozí na něj jako věrní fanoušci a návštěvníci čekali celý rok. Máme pro vás report, ve kterém se dozvíte, kdo všechno vystoupil, jaké byly problémy a jak jsme zvládli bouři. Letos na festival zavítalo 30 700 návštěvníků a to nejen z České Republiky. Byli zde nadšenci z Německa, Holandska, Rakouska, Slovenska a dalších zemí.

Bažant Pohoda 2012 "Part 1 - Prolog"

Letošní ročník největšího slovenského festivalu proběhl druhý červencový týden na prosluněném prostoru letiště v Trenčíně. Pro čtenáře máme report o všem možném co se nám přihodilo, kdo všechno se v neskutečném parnu ukázal a jak nám připadlo, že si festival užili lidé kolem nás.

Cookies - Jak já je vidím

Cookies jsou čtyři kluci z Přerova, u kterých už ani nevím, jak dlouho je znám. Přijde mi že věčnost. Momentálně připravují nové CD, vypustili ven klip k písničce Pohádky, brázdí si to s koncertama po Česku i Slovensku a já vám teď napíšu něco o tom, jak je vidím já...

Desátý ročník PoD PaRoU nabitý hvězdami!

Jubilejní 10. ročník PoD PaRoU má ambice přinést příznivcům festivalu něco z toho nejlepšího, co bylo možno na minulých ročnících vidět a slyšet, a k tomu přidat ještě mnohem více letos dokonce na třech podiích!

Čtyři české kapely rozšiřují line-up Open Air Festivalu

Open Air Festival do svého line-upu přidává hned čtyři české kapely! Ve čtvrtek se odehraje téměř sváteční vystoupení Velvet Underground Revival, ve stejný večer zahrají i spřátelení Tony Ducháček & Garage charismatický rock ’n’ roll s kořeny hluboko v 70. letech. Věkový průměr vyváží v pátek vítězové YouTube Festu Bekofis a v sobotu mladí a progresivní kluci z A Banquet s divokým mixem současných indie žánrů.
« Předchozí 1 39 77 115 118 119 120 121 122 123 124 153 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018