To nejlepší z DWD

L.A.: Rádi jezdíme do Budějic... je to pěkná vesnička!

Plzeňskou scénu dnes ovladá několik hudebních subjektů slavných nejen v českých končinách. Jednou z nich je perspektivni parta mladíků, jež brazdí podia republiky od roku 2005. Pop-rockoví L.A. si už dávno našli "svoji škatulku" a dnes patří mezi opory Plzeňské hudební kultury, za což mluví nejen jejich poslední deska!

5. punkový benefit v Květné u Poličky!

Punkové festivaly u nás nejsou novinkou a sohou náhod se u nás daří benefičním punkovým akcím více, než jakýmkoliv jiným. Jednou z nich je i 5. punkový benefit v režii kapely "mentálně narušená moucha", který se odehrává v Květné u Poličky.

NaTUL 2012 volá nejen po studentech!

Slyšte, slyšte!! Všechny studenty, absolventy, profesory rodiny s dětmi a ostatní přátele Technické univerzity v Liberci zveme na další ročník úspěšné akce... NaTUL!, která se letošním rokem koná pod hlavičkou akce Univerzita dokořán!

Jak já je vidím: The Paranoid

The Paranoid - první kapela o který vám řeknu jak je vidím, aniž bych je nějak víc znala osobně, jako všechny předchozí, v téhle rubrice. Bude čistě jenom o tom, jak na mě tahle slovenská partička působí, když stojí na pódiu. Takže The Paranoid zase trochu jinak...

ZakázanÝovoce nezahálí – nový klip, nové tour!

Čtyřčlenná punk-rocková parta zakázanÝovoce je v jednom kole. V průběhu letních festivalů si odskočila natočit nový videoklip, aby podpořila podzimní šňůru své poslední desky „Život se Tě neptá“, na kterou se chystá vyjet hned od září. Po úspěšném klipu na song „Vem si mě“ kapela naservíruje svým příznivcům další video, tentokrát na skladbu „Nech mě odejít“. Je na co se těšit!

Banana fest 2012 aneb - chyť si svýho banána!

Festivalová sezona se blíží ke zdárnému konci a ne že by té muziky bylo v letošním ročníku málo. Jedním z posledních openairů bude Jablonecký minifestiválek BANANA FEST pod taktovkou severočeské kapely Street'n'banana. A v čem že bude tahle párty originální?

Kosmonosský Bradlecfest, aneb rockeři třeste se!

Mladoboleslavská scéna nepatří zrovna mezi ty nejživější a nejakčnější, ale přeci jen se tu fanoušek poctivého rocku vyřádí. Jednou z akcí, které oblaží jeho smysly je BRADLEC FEST, který Vám tým radia DWD.cz vřele doporučuje!

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018