To nejlepší z DWD

Jak já je vidím: Zoči Voči

Zoči Voči - čtyři kluci ze slovenské Nitry, které jsem poznala na svém prvním festivalu v životě. Stalo se tak na Grand Festu v Čáslavi a stalo se tak úplnou náhodou asi před dvěma lety, kdy jsem od kluků znala tak maximálně čtyři písničky. Od té doby se toho hodně změnilo. Jak já vidím Zoči Voči po té, co jsem navštívila asi tak deset jejich koncertů a udělala s nima pár těch rozhovorů?

LIPO už brzy v klubu Tyjátr ve Svitavách

Zveme Vás na pokračování Semtex Cool tentokrát v klubu. Hvězdy zavítají do alternativního klubu Tyjátr ve Svitavách. Už tento měsíc 24. srpna. Začátek je plánován od 20:00 a představí se Vám Lipo, který má momentálně na ČR/SK radiích nejhranější skladbu s Debbi: Ležím v tvé blízkosti. Uslyšíte celé album *Víc než hudba*. Dále ho doplní rapper z BPM - Kenny Rough a MC Beef.

ČESKÉ HRADY: Kunětická Hora

I když opožděně, a to kvůli zmoklému foťáku, přeci jen! Po dlouhém roce se opět hora, na které Kunětická stojí, zatřásla. Víkend plný slunného počasí, nemírumilovných dešťů a bezkonkurenčních kapel. Z původního line-upu vystoupily jen nektěré kapely, bylo to snad kvůli nedostatku piva v areálu? No, snad vám více prozradí tento článek.

CHCEME UDĚLAT SHOW!

HAZARDOOM tvoří pětičlenné uskupení šílenců, připomínající postavy z nočních děsů, které vede zamaskovaný psychopat HANZ. Mezi charakteristické rysy HAZARDOOM patří neodmyslitelně šílenost a nepředvídavost. „CHCEME UDĚLAT SHOW A PROTO JSME TADY!“

Amanda Palmer, náčelnice The Dresden Dolls se vrací do Prahy!!

Již 29. října se českému publiku znovu představí originální a velmi – jak říct slušně – SVÁ, a proto tak jedinečná, Amanda Palmer v doprovodu nové kapely The Grand Theft Orchestra. Jak se jí povedl nový projekt, se kterým přišla po dnes prozatím spících The Dresden Dolls, se můžete na vlastní oči a uši přesvědčit v Paláci Akropolis, kde vystoupí.

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018