To nejlepší z DWD

Jak já je vidím: The Paranoid

The Paranoid - první kapela o který vám řeknu jak je vidím, aniž bych je nějak víc znala osobně, jako všechny předchozí, v téhle rubrice. Bude čistě jenom o tom, jak na mě tahle slovenská partička působí, když stojí na pódiu. Takže The Paranoid zase trochu jinak...

ZakázanÝovoce nezahálí – nový klip, nové tour!

Čtyřčlenná punk-rocková parta zakázanÝovoce je v jednom kole. V průběhu letních festivalů si odskočila natočit nový videoklip, aby podpořila podzimní šňůru své poslední desky „Život se Tě neptá“, na kterou se chystá vyjet hned od září. Po úspěšném klipu na song „Vem si mě“ kapela naservíruje svým příznivcům další video, tentokrát na skladbu „Nech mě odejít“. Je na co se těšit!

Banana fest 2012 aneb - chyť si svýho banána!

Festivalová sezona se blíží ke zdárnému konci a ne že by té muziky bylo v letošním ročníku málo. Jedním z posledních openairů bude Jablonecký minifestiválek BANANA FEST pod taktovkou severočeské kapely Street'n'banana. A v čem že bude tahle párty originální?

Kosmonosský Bradlecfest, aneb rockeři třeste se!

Mladoboleslavská scéna nepatří zrovna mezi ty nejživější a nejakčnější, ale přeci jen se tu fanoušek poctivého rocku vyřádí. Jednou z akcí, které oblaží jeho smysly je BRADLEC FEST, který Vám tým radia DWD.cz vřele doporučuje!

RFP 2012 očima Karolíny Běhalové - 1. den

Ve dnech 3. až 6. 7. proběhl dlouho očekávaný jubilejní osmnáctý ročník největšího českého hudebního festivalu Rock for People. Jako už tradičně byl ve znamení energických vystoupení umělců různorodých žánrů(a nejen hudebních), a ještě silnějších přírodních živlů. Největšího ducha ale prokázali fanoušci a obětaví pořadatelé, které žádná pohroma nedokázala rozhodit a právě díky kterým byl letošní ročník nakonec tolik povedený.

Britský objev New Ivory se po slovenském Grape Festivalu představí i Praze

New Ivory je tříčlenná londýnská indie kapela ve složení Mickey (zpěv, kytara), Alessandro (basová kytara) a Andy (bicí). Na svém debutovém albu s názvem Amygdala Circus, které vyjde v létě 2012 a produkoval jim ho Joe Marlett (Blink 182, Foo Fighters, Queens of The Stone Age), se představují jako poprocková kapela par excellence. Jedenáct písniček na albu jsou potenciálními hity a šéf jejich gramofirmy Dim Mak Records Steve Aoki tvrdí, že když je slyšel poprvé, trhlo to s ním, jako když poprvé slyšel Bloc Party v roce 2004.

Light & Love staří známí

Johny a Kosak, tohle vám možná opravdu něco připomíná. Ano, původní dva členové kapely Johny Said The Number se rozhodli jít si svojí vlastní cestou sami a podle svých představ. Pro některé fanoušky byla zpráva o rozpadu Johny Said The Number velmi smutná. Některým se oči opět rozzářily, po zjištění, že se zrodil nový projekt Light & Love! Snažme se tyto dvě odlišné etapy jejich života neporovnávat a udělejme si na ně znovu svůj vlastní názor. Přinášíme vám rozhovor o tom, jak to vlastně všechno bylo a co se v poslední době v životech těchto dvou nadějných muzikantů událo.

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018