To nejlepší z DWD

New Ivory v neděli zakončili prázdniny na Strahově

New Ivory je tříčlenná londýnská indie kapela ve složení Mickey, Alessandro a Andy. Na svém debutovém albu s názvem Amygdala Circus, které vyjde v létě 2012 a produkoval jim ho Joe Marlett (Blink 182, Foo Fighters, Queens of The Stone Age), se představují jako poprocková kapela par excellence. Jedenáct písniček na albu jsou potenciálními hity a šéf jejich gramofirmy Dim Mak Records Steve Aoki tvrdí, že když je slyšel poprvé, trhlo to s ním, jako když poprvé slyšel Bloc Party v roce 2004.

ROXY oslaví dvacetiny s Boys Noize, One Night Only, Andym C, Charlie Straight a řadou dalších!

Už za necelé dva měsíce, konkrétně v pondělí 15. října vypukne v prostorách ROXY a NoD týden BE TWENTY aneb sedmidenní oslavy 20. narozenin jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších tuzemských klubů, který se pro mnohé stal legendou. Bude to týden, kdy bude každému (znovu) krásných dvacet. Týden plný koncertů, parties, výstav, divadla a performancí. Týden, v jehož rámci se budete moci setkat nejen s legendami úzce spjatými s ROXY, ale také s umělci, kteří se v rámci BE TWENTY představí v ČR úplně poprvé!

L.A.: Rádi jezdíme do Budějic... je to pěkná vesnička!

Plzeňskou scénu dnes ovladá několik hudebních subjektů slavných nejen v českých končinách. Jednou z nich je perspektivni parta mladíků, jež brazdí podia republiky od roku 2005. Pop-rockoví L.A. si už dávno našli "svoji škatulku" a dnes patří mezi opory Plzeňské hudební kultury, za což mluví nejen jejich poslední deska!

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018