To nejlepší z DWD

Elektronický mág Dan Deacon míří s novým albem do MeetFactory

Ve středu 19. září bude mezinárodní centrum současného umění MeetFactory v rámci série Bohemian Like You hostit elektronického producenta Dana Deacona. Ten se po dvou letech vrací do Prahy s novým albem America, které vydal pod vlivným labelem Domino Records. Před Danem vystoupí americká indie kapela Tu Fawning.

ROXY oslaví dvacáté narozeniny s Boys Noize, One Night Only, Andym C, Charlie Straight a řadou dalších

Už za necelé dva měsíce, konkrétně v pondělí 15. října vypukne v prostorách ROXY a NoD týden BE TWENTY aneb sedmidenní oslavy 20. narozenin jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších tuzemských klubů, který se pro mnohé stal legendou. Bude to týden, kdy bude každému (znovu) krásných dvacet. Týden plný koncertů, parties, výstav, divadla a performancí. Týden, v jehož rámci se budete moci setkat nejen s legendami úzce spjatými s ROXY, ale také s umělci, kteří se v rámci BE TWENTY představí v ČR úplně poprvé!

Frontman Interpol Paul Banks představí v ROXY svůj sólový projekt

Po loňské úspěšné tuzemské premiéře amerických post-punkerů Interpol na Open Air Festivalu v Panenském Týnci se k nám znovu chystá jejich frontman, kytarista a zpěvák Paul Banks. Tentokrát však nikoli pod hlavičkou své domovské kapely, ale aby českému publiku vůbec poprvé představil svůj sólový projekt s prozaickým názvem Banks. Stane se tak 5. února 2013 v pražské ROXY a prim bude hrát především Paulovo druhé sólové album Banks, které vyjde 22. října na labelu Matador Records.

Zakončení léta v Liberci

aneb END OF SUMMER party, která se konala 1.9.2012 ve Vratislavicích u Liberce. Zúčastněné kapely se za nás rozloučily s létem vynikajícím koncertem, propletenými hudebními žánry a příjemnou atmosférou. V následujícím článku se dozvíte, kdo vlastně vystoupil a můžete si kliknout třeba na odkaz skvělých fotek.

Chinaski proti dešti na Výravě

Co by to bylo za poslední srpnový den, kdyby se nekonal aspoň jeden koncert. A taky že konal a jaký! Na prknech Letního parketu Výrava u Hradce Králové nám pátek zpříjemnili kapely Chinaski a Eddie Stoilow.

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018