To nejlepší z DWD

LIPO už brzy v klubu Tyjátr ve Svitavách

Zveme Vás na pokračování Semtex Cool tentokrát v klubu. Hvězdy zavítají do alternativního klubu Tyjátr ve Svitavách. Už tento měsíc 24. srpna. Začátek je plánován od 20:00 a představí se Vám Lipo, který má momentálně na ČR/SK radiích nejhranější skladbu s Debbi: Ležím v tvé blízkosti. Uslyšíte celé album *Víc než hudba*. Dále ho doplní rapper z BPM - Kenny Rough a MC Beef.

ČESKÉ HRADY: Kunětická Hora

I když opožděně, a to kvůli zmoklému foťáku, přeci jen! Po dlouhém roce se opět hora, na které Kunětická stojí, zatřásla. Víkend plný slunného počasí, nemírumilovných dešťů a bezkonkurenčních kapel. Z původního line-upu vystoupily jen nektěré kapely, bylo to snad kvůli nedostatku piva v areálu? No, snad vám více prozradí tento článek.

CHCEME UDĚLAT SHOW!

HAZARDOOM tvoří pětičlenné uskupení šílenců, připomínající postavy z nočních děsů, které vede zamaskovaný psychopat HANZ. Mezi charakteristické rysy HAZARDOOM patří neodmyslitelně šílenost a nepředvídavost. „CHCEME UDĚLAT SHOW A PROTO JSME TADY!“

Amanda Palmer, náčelnice The Dresden Dolls se vrací do Prahy!!

Již 29. října se českému publiku znovu představí originální a velmi – jak říct slušně – SVÁ, a proto tak jedinečná, Amanda Palmer v doprovodu nové kapely The Grand Theft Orchestra. Jak se jí povedl nový projekt, se kterým přišla po dnes prozatím spících The Dresden Dolls, se můžete na vlastní oči a uši přesvědčit v Paláci Akropolis, kde vystoupí.

Ohlédnutí za Open Air Festivalem 2012

Open Air Festival 2012 navštívilo v průběhu 3 dnů více než 20.000 hudebních fanoušků. Díky organizátorům, návštěvníkům i přízni shůry se Open Air Festival stal jedním z mála festivalů, které letos proběhly podle plánu a bez větších problémů. Všichni avizovaní headlineři dorazili i vystoupili a počasí bylo pro festival příznivé. Nespadla ani kapka a foukal jen lehký pověstný „letištní“ větřík, který prostě k Panenskému Týnci patří.

Bleskovky:

Dnešní videomix: