To nejlepší z DWD

POSLEDNÍ TURNÉ SWEDISH HOUSE MAFIA POTVRZENO KONCERT PROBĚHNE I V PRAZE!

SWEDISH HOUSE MAFIA hrdě oznamují poslední světové turné One Last Tour. Po týdnu teček objevujících se ve všech možných městech po světě, čítajících přes 20.000 umístění od letadel až po projekce; po týdnu, kdy se fanoušci na celém světě spojili a objevené tečky sdíleli na Twitteru, byla konečně data turné odhalena. One Last Tour pokryje celou zemi – bude to vůbec nejrozsáhlejší a nejextravagantnější turné začínající 16. listopadu v Dubaji. Kapela bude cestovat napříč kontinenty, poprvé navštíví také Indii, Rusko a Jihoafrickou Republiku.

Státní svátek bude v ROXY ve znamení prvotřídní domácí house music

Po víkendu nabitým tím nejlepším d"n"b v podobě dvoudenní akce Hospitality@ROXY láká legendární pražský klub v den státního svátku 28. 9. pro změnu všechny příznivce house. Právě v pátek 28. 9. totiž v ROXY proběhne party s všeříkajícím názvem Sympathy for House, na níž zahrají prvotřídní domácí houseový DJs Cubik, Dan Cooley E-Lite.

Třetí den BE TWENTY bude v ROXY přehlídkou současného indie-rocku, vévodit jí budou Charlie Straight

Týden oslav 20. výročí ROXY BE TWENTY, který proběhne 15. až 21. října v prostorách ROXY a NoD, se nezadržitelně blíží a s tím se odtajňuje také program jednotlivých dní. Pojďme se tedy podívat, co nás v ROXY čeká třetí den oslav, ve středu 17. 10., kdy budou hlavním hvězdami laureáti tří cen Anděl Charlie Straight, kteří si navíc coby své speciální hosty pozvali projekt Ray Gibson & Band. Třinečtí Charlie Straight, kteří už od svých začátků v roce 2006 úspěšně popírají dogma, že v ČR nevznikají kapely schopné konkurovat indie-rockovému exportu z Albionu, se na samostatném koncertě v Praze představí po necelém půl roce, kdy se v metropoli zastavili v rámci turné ke svému letošnímu novému, v pořadí druhém studiovému albu Someone With A Slow Heartbeat.

Zoči Voči vyráží na tour po ČR

Zoči Voči vyráží spolu s Prague Conspiracy začátkem října na DON'T ARGUE WITH ROCK TOUR 2012 po České republice. Čeká je ale i několik zastávek mimo celé tohle turné. Kdy a kde můžete kluky z Nitry vidět a na co se tahle čtveřice do ČR těší? To všechno nám prozradil zpěvák Zoči Voči - Michal Žitňanský.

Maminčini Andílci se spřáhli s Rockovými Dračicemi

Rockerky z K2 naplánovaly společně s klukama z kapely Mother´s Angels klubové turné na září - prosinec 2012. Tour nese název podle nové desky kapely K2 „Odejdeš“ a posledního singlu kapely Mother´s Angels „Pyžamo“. KáDvojky natáčely v pořadí druhou desku ve studiu Propast pod vedením Lukáše Chromka (Airfare) a Petra Kovandy (leden - duben 2012). K singlu Růžová natočily s Honzou Míkou (filmofon.cz) videoklip, který můžete vidět na Tv Óčko, a který má na youtube za necelé dva měsíce přes 14 000 shlédnutí.
« Předchozí 1 39 77 107 108 109 110 111 112 113 115 153 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018