To nejlepší z DWD

ROXY oslaví dvacáté narozeniny s Boys Noize, One Night Only, Andym C, Charlie Straight a řadou dalších

Už za necelé dva měsíce, konkrétně v pondělí 15. října vypukne v prostorách ROXY a NoD týden BE TWENTY aneb sedmidenní oslavy 20. narozenin jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších tuzemských klubů, který se pro mnohé stal legendou. Bude to týden, kdy bude každému (znovu) krásných dvacet. Týden plný koncertů, parties, výstav, divadla a performancí. Týden, v jehož rámci se budete moci setkat nejen s legendami úzce spjatými s ROXY, ale také s umělci, kteří se v rámci BE TWENTY představí v ČR úplně poprvé!

Frontman Interpol Paul Banks představí v ROXY svůj sólový projekt

Po loňské úspěšné tuzemské premiéře amerických post-punkerů Interpol na Open Air Festivalu v Panenském Týnci se k nám znovu chystá jejich frontman, kytarista a zpěvák Paul Banks. Tentokrát však nikoli pod hlavičkou své domovské kapely, ale aby českému publiku vůbec poprvé představil svůj sólový projekt s prozaickým názvem Banks. Stane se tak 5. února 2013 v pražské ROXY a prim bude hrát především Paulovo druhé sólové album Banks, které vyjde 22. října na labelu Matador Records.

Zakončení léta v Liberci

aneb END OF SUMMER party, která se konala 1.9.2012 ve Vratislavicích u Liberce. Zúčastněné kapely se za nás rozloučily s létem vynikajícím koncertem, propletenými hudebními žánry a příjemnou atmosférou. V následujícím článku se dozvíte, kdo vlastně vystoupil a můžete si kliknout třeba na odkaz skvělých fotek.

Chinaski proti dešti na Výravě

Co by to bylo za poslední srpnový den, kdyby se nekonal aspoň jeden koncert. A taky že konal a jaký! Na prknech Letního parketu Výrava u Hradce Králové nám pátek zpříjemnili kapely Chinaski a Eddie Stoilow.

Bassnectar už dnes v Roxy!

Pokud právě vy jste fanouškem elektronické hudby, tak by jste si za žádnou cenu neměli nechat ujít rozhovor níže. Již dnes 6.9. se otřesou základy pražského klubu Roxy. Svoji exkluzivní show nám předvede světoznámý DJ z Kalifornského Santa Cruz. Bassnectar je autorem několika známých hitů, jako například Va Va Voom či Lights. Proč právě Prahu považuje za jednu nejlepších zastávek na svojí tour a co chystá do budoucna se dozvíš v tomto článku!

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018