To nejlepší z DWD

Třetí den BE TWENTY bude v ROXY přehlídkou současného indie-rocku, vévodit jí budou Charlie Straight

Týden oslav 20. výročí ROXY BE TWENTY, který proběhne 15. až 21. října v prostorách ROXY a NoD, se nezadržitelně blíží a s tím se odtajňuje také program jednotlivých dní. Pojďme se tedy podívat, co nás v ROXY čeká třetí den oslav, ve středu 17. 10., kdy budou hlavním hvězdami laureáti tří cen Anděl Charlie Straight, kteří si navíc coby své speciální hosty pozvali projekt Ray Gibson & Band. Třinečtí Charlie Straight, kteří už od svých začátků v roce 2006 úspěšně popírají dogma, že v ČR nevznikají kapely schopné konkurovat indie-rockovému exportu z Albionu, se na samostatném koncertě v Praze představí po necelém půl roce, kdy se v metropoli zastavili v rámci turné ke svému letošnímu novému, v pořadí druhém studiovému albu Someone With A Slow Heartbeat.

Zoči Voči vyráží na tour po ČR

Zoči Voči vyráží spolu s Prague Conspiracy začátkem října na DON'T ARGUE WITH ROCK TOUR 2012 po České republice. Čeká je ale i několik zastávek mimo celé tohle turné. Kdy a kde můžete kluky z Nitry vidět a na co se tahle čtveřice do ČR těší? To všechno nám prozradil zpěvák Zoči Voči - Michal Žitňanský.

Maminčini Andílci se spřáhli s Rockovými Dračicemi

Rockerky z K2 naplánovaly společně s klukama z kapely Mother´s Angels klubové turné na září - prosinec 2012. Tour nese název podle nové desky kapely K2 „Odejdeš“ a posledního singlu kapely Mother´s Angels „Pyžamo“. KáDvojky natáčely v pořadí druhou desku ve studiu Propast pod vedením Lukáše Chromka (Airfare) a Petra Kovandy (leden - duben 2012). K singlu Růžová natočily s Honzou Míkou (filmofon.cz) videoklip, který můžete vidět na Tv Óčko, a který má na youtube za necelé dva měsíce přes 14 000 shlédnutí.

Throw Me Off The Bridge,No King No Crown, No Gods Or Kings

Během posledních zářijových dní navštíví Českou republiku na společném turné špička mladé evropské indie folkové scény. Během koncertů v Praze (čt 27.9 – druhé den je volno), Kladně (pá 28.9) a Brně (so 29.9) se českému publiku představí kapely Throw Me Off The Bridge a No Gods Or Kings z Francie s No King No Crown z Německa.

Do ROXY se chystají Fourward, Dimitry, Dirtyphonics live a řada dalších

Říjen a listopad jsou již tradičně těmi nejnabitějšími měsíci podzimní klubové sezóny a potvrzuje to i program klubu ROXY, který v tomto období nechystá jen týdenní oslavy 20. výročí klubu BE TWENTY (15. - 21. 10.), ale také celou řadu dalších koncertů a parties, jež rozhodně stojí za pozornost milovníků kvalitní hudby. Pro snazší orientaci tu pro vás máme přehled těch nejzásadnějších akcí, které nás v ROXY čekají v následujících týdnech a měsících.

Time Switch pokřtí v listopadu v klubu Roxy nové CD!

Time Switch, nový hudební projekt členů bývalé skupiny NOHA, se vrací do Prahy se zbrusu novým materiálem. Nové CD představí svým českým fanouškům 5. listopadu v klubu Roxy. Po velmi úspěšném vystoupení na letošním festivalu United Islands České spořitelny se tak můžete těšit na pořádný večírek ve znamení zlomených beatů a elektroniky.
« Předchozí 1 39 77 106 107 108 109 110 111 112 114 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018