To nejlepší z DWD

Rytmusův 8. október

Po neděli vychází vždy něco fresh a platí to i pro dnešek. 8.říjen je můj den, tvrdí Rytmus. Proč tomu tak je, se dozvíš v článku spolu s novým singlem a vizuálem, který určitě vyčaruje úsměv nejen osobě, které je track věnovaný!

Just try:"Chceme, aby naše hudba lidi bavila!"

Tuto pozitivně naladěnou partičku z Liberce jste mohli zahlédnout v soutěži Československo má talent. Zazpívali, zavtipkovali a postoupili. Jejich popularita stoupá a kluci nezahálejí. Vydávají nový akustický cover a rozdávají autogramy. Konečně jsme ulovili rozhovor s jedním ze zpěváků- Sebastianem a tady ho máte!

Za hlášky o protekci by stříleli! A jak že to opravdu je: The Colorblinds

Čtyři mladí kluci, kteří svým talentem předčí i mnohem starší hudebníky – to jsou The Colorblinds. Existují od roku 2010, loni vydali své debutové album a momentálně pouští do světa dva singly - nejprve OH NO a zanedlouho i druhý s názvem Dangerous Girl. V rozhovoru nám kytarista s bubeníkem povídali o škole, o svých snech a o tom, že nejsou žádná protekční kapela.

Pátý den BE TWENTY se bude v ROXY pařit na LAyo&Bushwacka!

Když přijde řeč na skutečné legendy dance music, Layo & Bushwacka! bude jedno z prvních jmen, která zazní. DJské a producentské duo, jež se na scéně pohybuje už od 90. let 20. století a pro jehož tvorbu je charakteristický kvalitní house s mnoha žánrovými přesahy, si i přes pokročilý věk stále drží skvělou formu. V ROXY, která je jejich oblíbenou destinací, to dokázali už několikrát. Je tedy nasnadě, že nemohou chybět ani na týdnu oslav 20. narozenin ROXY BE TWENTY, který proběhne v ROXY a NoD od 15. do 21. 10. a Layo & Bushwacka! bude patřit pátek 19. 10.
« Předchozí 1 39 77 103 104 105 106 107 108 109 114 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018