To nejlepší z DWD

Light & Love staří známí

Johny a Kosak, tohle vám možná opravdu něco připomíná. Ano, původní dva členové kapely Johny Said The Number se rozhodli jít si svojí vlastní cestou sami a podle svých představ. Pro některé fanoušky byla zpráva o rozpadu Johny Said The Number velmi smutná. Některým se oči opět rozzářily, po zjištění, že se zrodil nový projekt Light & Love! Snažme se tyto dvě odlišné etapy jejich života neporovnávat a udělejme si na ně znovu svůj vlastní názor. Přinášíme vám rozhovor o tom, jak to vlastně všechno bylo a co se v poslední době v životech těchto dvou nadějných muzikantů událo.

Jak já je vidím: Zoči Voči

Zoči Voči - čtyři kluci ze slovenské Nitry, které jsem poznala na svém prvním festivalu v životě. Stalo se tak na Grand Festu v Čáslavi a stalo se tak úplnou náhodou asi před dvěma lety, kdy jsem od kluků znala tak maximálně čtyři písničky. Od té doby se toho hodně změnilo. Jak já vidím Zoči Voči po té, co jsem navštívila asi tak deset jejich koncertů a udělala s nima pár těch rozhovorů?

LIPO už brzy v klubu Tyjátr ve Svitavách

Zveme Vás na pokračování Semtex Cool tentokrát v klubu. Hvězdy zavítají do alternativního klubu Tyjátr ve Svitavách. Už tento měsíc 24. srpna. Začátek je plánován od 20:00 a představí se Vám Lipo, který má momentálně na ČR/SK radiích nejhranější skladbu s Debbi: Ležím v tvé blízkosti. Uslyšíte celé album *Víc než hudba*. Dále ho doplní rapper z BPM - Kenny Rough a MC Beef.

ČESKÉ HRADY: Kunětická Hora

I když opožděně, a to kvůli zmoklému foťáku, přeci jen! Po dlouhém roce se opět hora, na které Kunětická stojí, zatřásla. Víkend plný slunného počasí, nemírumilovných dešťů a bezkonkurenčních kapel. Z původního line-upu vystoupily jen nektěré kapely, bylo to snad kvůli nedostatku piva v areálu? No, snad vám více prozradí tento článek.

CHCEME UDĚLAT SHOW!

HAZARDOOM tvoří pětičlenné uskupení šílenců, připomínající postavy z nočních děsů, které vede zamaskovaný psychopat HANZ. Mezi charakteristické rysy HAZARDOOM patří neodmyslitelně šílenost a nepředvídavost. „CHCEME UDĚLAT SHOW A PROTO JSME TADY!“

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp