To nejlepší z DWD

Nadějná elektro popová kapela NANO pokřtí desku v Praze na Sedmičce!

V Praze dne 2. října 2012 – NANO, formace, která kombinuje pop, indie kytarovku a elektroniku a jejíž tvorba se vyznačuje hlavně chytlavými energickými kousky říznutými mírnou dekadencí, pokřtí své album „2am Bedroom Songs“. Koncert, který vydání debutové desky doprovodí, se uskuteční 20. října v Praze klubu 007 Strahov. Jako speciální hosté vystoupí I Like You Hysteric.

Look-out dospívají, ale dobrá hudba zůstává

Po delší časové odmlce se liberecká partička Look-out vrací zpátky na scénu. A aby to nevypadalo, že se kluci celou tu dobu flákali, přináší nám hned dvě novinky. Album s názvem "Growing up", který obsahuje letní flák s novým videoklipem. Podrobně jsme vyzpovídali kytaristu (Petr "Mája" Meyer) a baskytaristu (Petr Janata), jak to s nimi teď vlastně vypadá a dokonce si u nás můžete pustit právě onen skvělý videoklip, který vám bude v hlavě znít celý den, nehledě na to že už je létu konec.

FREE MONDAYS ŘÍJEN 2012

Free Mondays už jsou v ROXY naprostou klasikou a oblíbeným pravidlem. Nic se nebude měnit ani v měsíci říjnu, kdy můžete Free Mondays @ ROXY navštívit hned čtyřikrát! O úvodní vydání se 1. 10. postará trio DJs Ark, Peacemaker & Schade, týden poté, tedy 8. 10. bude následovat pro změnu trojkoncert nesoucí se na vlnách progresivního elektra v podání 2149226193 Bit Band, Kluků z marmelády a They Dream Nation. Po týdenní pauze, během níž bude ROXY slavit 20 let v rámci týdne BE TWENTY (15. - 21. 10.), bude 22. 10. na řadě koncert SkA"n"Daal Music Ensemble a říjnové Free Mondays pak 29. 10. zakončí nadějná kapela Peter Pan Complex.

Team Me se v říjnu vrátí do Prahy

Norští Team Me loni v listopadu příjemně překvapili návštěvníky koncertu britských The Wombats, kterým předskakovali na jejich vystoupení v Lucerna Music Baru. Ti, kteří je i přes nekonečnou frontu k šatně stihli vidět, byli zaskočeni tím, jak tahle parta dokáže rozpumpovat publikum. Unikátní momenty si brzy budete moci připomenout na samostatném koncertu kapely, který se bude konat 8. října ve strahovské Sedmičce.

Hip-Hop, Jazz a Soul dorazí příští sobotu do Vyškova

V době, kdy hudební žánr hip-hop se dostal do mnoha odnoží, podob a mutací, se zdá, že už se z něj vytratila pokora a prvotní láska k muzice. To, že tomu tak naštěstí není, přijede ukázat příští sobotu, tedy 6.10.2012, dvojice Miles Bonny a Brenk Sinatra. Ti vystoupí ve Vyškově v hudebním klubu B-29.
« Předchozí 1 38 76 103 104 105 106 107 108 109 113 150 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018