To nejlepší z DWD

SHINEDOWN jsou v USA na vrcholu, teď se chystají dobýt Evropu včetně Česka

Shinedown je americká kapela z floridského Jacksonville, která hraje ve složení Brent Smith (zpěv) / Barry Kerch (bicí) / Zach Myers (kytary) / Eric Bass (basová kytara). Vznikla v roce 2001, vydala celkem čtyři alba a prodala celosvětově celkem přes deset miliónů desek. Jejich nové album Amaryllis vyšlo v březnu 2012 a německý Metal Hammer mu udělil šest ze sedmi hvězdiček.

Tylova léta už tento pátek v Hradci Králové!

Nezadržitelným tempem se blíží šestý ročník hudebního festivalu Tylova léta. Festival, který je od počátku své historie silně spjatý s Gymnáziem J. K. Tyla v Hradci Králové, se letos poprvé uskuteční mimo své obvyklé prostory místa konání, a to v pátek 21. září 2012 od 16 hodin v Kulturním domě Střelnice v Hradci Králové.

Atari Terror a Bundy Tad pokoří ROXY již příští středu 26. 9.!

Přesně za týden se ROXY znovu dočká důkladné prověrky statiky. Sotva odsud odjeli Soulfly, chystá se do legendárního pražského klubu další kapela, která se s tím ani trochu nemaže! Ve středu 26. 9. se těšte na pořádně ostrý crossover v podání pražské bandy Atari Terror, která je po právu považována za jednoho z nej domácích reprezentantů tohoto žánru. A aby toho náhodou nebylo málo v ROXY ten večer zahrají navíc také s Atari Terror žánrově i lidsky spříznění Bundy Tad!

Tomáš Klus vyráží na Česko - Slovenské turné 2012!

Tomáš Klus vyjíždí na své první česko-slovenské turné. Po úspěšném tažení všemi singlovými, ale i prodejními hitparádami, kde se dlouhodobě všechna jeho alba drží na prvních příčkách, se Tomáš Klus těší také z ocenění v hudebních anketách i z neustále vyprodaných koncertů. Po letošní nabité festivalové sezóně začíná sérii svých podzimních vystoupení tentokráte na Slovensku, a poté se vydá po kulturních domech v Čechách a na Moravě. Tomáš Klus společně s kytaristou Jiřím Kučerovským přibrali na podzimní turné dva hosty, Petra Škodu (cajon) a Honzu Lstibůrka (kontrabas).

The Killers a jejich nový Battle Born

Fanoušci této americké skupiny si museli na nové CD počkat dlouhé 4 roky. Po pauze od roku 2010 a natočení sólové desky frontmana Brandona Flowerse, se zase vrhli do studia, aby nahráli odlišnou, novými nápady přetékající 15stopou desku s názvem Battle Born.

Konec léta na Bouzově!

Letní festival české a moravské hrady ukončil svoji tour na Bouzově poslední prázdninový víkend. I přes nepřesvědčivou předpověď, která hlásila bouřky a krupobití (což je doména letošního léta), jsme se naštěstí dočkali příjemného počasí – pod mrakem. Jako obvykle byla v ceně vstupenky zahrnuta i prohlídka hradu, kterou využily stovky návštěvníků. Na dvou stageích se vystřídalo ve dvou dnech patnáct kapel, přičemž hlavní část festivalu se odehrála v sobotu.
« Předchozí 1 38 74 102 103 104 105 106 107 108 111 147 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp