To nejlepší z DWD

„Kolouch“ Tyler Ward (USA) a jeho „crew“ se už těší na své pražské první vystoupení

Mladičký americký pop-rockový hudebník, skladatel a písničkář Tyler Ward (23) vyráží na podzim na mezinárodní turné při němž vůbec poprvé navštíví i Prahu. Rodák z Denveru představí své skladby českým fanouškům v pražském klubu Roxy 30. října. Vstupenky k dispozici v síti Ticketpro. Spolu s Wardem vystoupí také jeho „crew“ Alex G a Eppic.

Team me naplnili 007 na Strahově k prasknutí

Team me naplnili 007 na Strahově k prasknutí

Tato parta mladých muzikantů je známá jako indie - popová kapela z Norska. Jejich album z roku 2011 To the treetops získalo ocenění Best Pop Group of the Year. U nás nejsou až tak známí, ale v Norsku působí už od roku 2010. I přes to, že nehrají moc dlouho, jejich fanouškovská základna se neustále zvyšuje. Svým neotřelým zvukem a kreativitou ohromí kde koho. Nedávno zveřejnili videoklip k písničce With My Hands Covering Both of My Eyes I Am Too Scared to Have A Look At You Now, kterou najdete právě na albu To the treetops.

"Papa house music" Dimitri už v pátek 12. 10 na Flow v ROXY!

Letošní již desátý díl pravidelné klubové noci Flow proběhne v ROXY už tento pátek 12. 10. s podtitulem "oldschool feeling / new school sound". Speciálním hostem totiž nebude nikdo jiný než Amsterdamský DJ Dimitri, jehož jméno je neodmyslitelně spjaté s dnes již naprosto legendárními parties Shake, které byly jedněmi z prvních tanečních mejdanů v ROXY. Je tedy poměrně logické, že právě v měsíci kdy si ROXY připomíná 20. výročí svého založení, zde vystoupí právě Dimitri Kneppers, který byl jedním z prvních renomovaných zahraničních DJs, jenž v ROXY vystupoval.

Ty Nikdy na turné! Kde, kdy a co?

Skvělé zprávy pro vás, pro všechny fanoušky této hip hopové hudební skupiny. Kluci se představí 3.11.2012 ve Skořenicích u Chocně v klubu ROXET, kde se můžete též těšit na interprety Idea, Rest, Paulie Garand, DJ Fatte. Pro některé poprvé, pro jiné poněkolikáté zase vystoupení, na kterém rozhodně nesmíte chybět.

BAŽANT POHODA NOMINOVANÁ MEDZI NAJLEPŠIE ZAHRANIČNÉ FESTIVALY NA UK FESTIVAL AWARDS 2012

Dnes sa začalo hlasovanie o najlepšie festivaly na Britských ostrovoch UK Festival Awards 2012 a slovenský multikultúrny festival Bažant Pohoda zaradili medzi 32 svetových festivalov, ktoré majú šancu získať prestížnu cenu v kategórii Najlepší zahraničný festival. Zahraničné festivaly do výberu najlepších nominovala medzinárodná porota zložená z rešpektovaných expertov z hudobného priemyslu – od novinárov až po agentov.
« Předchozí 1 39 77 102 103 104 105 106 107 108 114 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018