To nejlepší z DWD

"Papa house music" Dimitri už v pátek 12. 10 na Flow v ROXY!

Letošní již desátý díl pravidelné klubové noci Flow proběhne v ROXY už tento pátek 12. 10. s podtitulem "oldschool feeling / new school sound". Speciálním hostem totiž nebude nikdo jiný než Amsterdamský DJ Dimitri, jehož jméno je neodmyslitelně spjaté s dnes již naprosto legendárními parties Shake, které byly jedněmi z prvních tanečních mejdanů v ROXY. Je tedy poměrně logické, že právě v měsíci kdy si ROXY připomíná 20. výročí svého založení, zde vystoupí právě Dimitri Kneppers, který byl jedním z prvních renomovaných zahraničních DJs, jenž v ROXY vystupoval.

Ty Nikdy na turné! Kde, kdy a co?

Skvělé zprávy pro vás, pro všechny fanoušky této hip hopové hudební skupiny. Kluci se představí 3.11.2012 ve Skořenicích u Chocně v klubu ROXET, kde se můžete též těšit na interprety Idea, Rest, Paulie Garand, DJ Fatte. Pro některé poprvé, pro jiné poněkolikáté zase vystoupení, na kterém rozhodně nesmíte chybět.

BAŽANT POHODA NOMINOVANÁ MEDZI NAJLEPŠIE ZAHRANIČNÉ FESTIVALY NA UK FESTIVAL AWARDS 2012

Dnes sa začalo hlasovanie o najlepšie festivaly na Britských ostrovoch UK Festival Awards 2012 a slovenský multikultúrny festival Bažant Pohoda zaradili medzi 32 svetových festivalov, ktoré majú šancu získať prestížnu cenu v kategórii Najlepší zahraničný festival. Zahraničné festivaly do výberu najlepších nominovala medzinárodná porota zložená z rešpektovaných expertov z hudobného priemyslu – od novinárov až po agentov.

Rytmusův 8. október

Po neděli vychází vždy něco fresh a platí to i pro dnešek. 8.říjen je můj den, tvrdí Rytmus. Proč tomu tak je, se dozvíš v článku spolu s novým singlem a vizuálem, který určitě vyčaruje úsměv nejen osobě, které je track věnovaný!

Just try:"Chceme, aby naše hudba lidi bavila!"

Tuto pozitivně naladěnou partičku z Liberce jste mohli zahlédnout v soutěži Československo má talent. Zazpívali, zavtipkovali a postoupili. Jejich popularita stoupá a kluci nezahálejí. Vydávají nový akustický cover a rozdávají autogramy. Konečně jsme ulovili rozhovor s jedním ze zpěváků- Sebastianem a tady ho máte!
« Předchozí 1 39 77 102 103 104 105 106 107 108 114 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018