To nejlepší z DWD

Skywalker:"Makáme na novým EP."

Pod názvem této kapely si každý představí nehorázný bordel, nahá těla a party, ale je v nich i mnohem víc! Úspěšné koncerty, nové songy a připravované album. To a více se dozvíš v následujícím rozhovoru se zpěvákem, proto čti dál a neváhej!

CONVERGE (usa) ve Futuru už tento pátek!!

V pátek 14.12. bude pražský klub Futurum hostit vybranou společnost kapel v čele s již kultovními CONVERGE, které na jejich evropském tour doplňují další dvě americké formace TOUCHÉ AMORÉ a STORM OF LIGHT a také italští vyslanci THE SECRET. 
Vzhledem k nutnému konci ve 22:00h začne koncert netradičně již v 18:30 vystoupením THE SECRET.

Majk Spirit dorazí do klubu Stoun!

Přesně po roce se opět hudební klub Stoun ve Frýdku-Místku bude třást ve svých základech a jediným důvodem proč tomu, tak bude je tohle jméno – Majk Spirit. „Spirit
patří ke špičce naší česko-slovenské rapové scéně! Jsme rádi, že k nám pravidelně jezdí koncertovat s formací H16 a nebo svou vlastní solo live show jak tomu bude tentokrát v sobotu 15. 12. 2012.“ zve na akci šéf hudebního klubu Stoun Kamil Rudolf.

Konec světa v Ostravě s FROM OUR HANDS!

Ještě nevíte, jak budete trávit konec světa? Pokud ne, můžete zavítat 21. 12. 2012 do ostravského klubu Barrák na akci END OF DAYS PUNK-ROCK PARTY! Jako hvězda večera vystoupí dobře známá bratislavská formace FROM OUR HANDS, kteří si připravili na koncert pár nových písniček z připravovaného alba!

Charlie Straight opět zabodovali

Nedávno zvítězili v divácké anketě Slavík 2012 jako hvězda internetu, jejich oblíbenost u českých posluchačů stále stoupá. A právě včerejší koncert 5. 12. 2012 v pražském Retro Music Hall tomu byl důkazem. Nejen, že si fanoušci museli vystát hodinovou frontu před klubem, klub doslova praskal ve švech a o opravdovou show nebylo nouze. 

« Předchozí 1 39 77 99 100 101 102 103 104 105 114 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018