To nejlepší z DWD

Majk Spirit dorazí do klubu Stoun!

Přesně po roce se opět hudební klub Stoun ve Frýdku-Místku bude třást ve svých základech a jediným důvodem proč tomu, tak bude je tohle jméno – Majk Spirit. „Spirit
patří ke špičce naší česko-slovenské rapové scéně! Jsme rádi, že k nám pravidelně jezdí koncertovat s formací H16 a nebo svou vlastní solo live show jak tomu bude tentokrát v sobotu 15. 12. 2012.“ zve na akci šéf hudebního klubu Stoun Kamil Rudolf.

Konec světa v Ostravě s FROM OUR HANDS!

Ještě nevíte, jak budete trávit konec světa? Pokud ne, můžete zavítat 21. 12. 2012 do ostravského klubu Barrák na akci END OF DAYS PUNK-ROCK PARTY! Jako hvězda večera vystoupí dobře známá bratislavská formace FROM OUR HANDS, kteří si připravili na koncert pár nových písniček z připravovaného alba!

Charlie Straight opět zabodovali

Nedávno zvítězili v divácké anketě Slavík 2012 jako hvězda internetu, jejich oblíbenost u českých posluchačů stále stoupá. A právě včerejší koncert 5. 12. 2012 v pražském Retro Music Hall tomu byl důkazem. Nejen, že si fanoušci museli vystát hodinovou frontu před klubem, klub doslova praskal ve švech a o opravdovou show nebylo nouze. 

Slovenská kapela Šleha útočí svým klipem i na české hitparády

Kapela Šleha vznikla zhruba před třičtvrtě rokem a už dnes vypouštějí jejich první videoklip ke skladbě  Je mi ľúto. Celý klip má na svědomí Martin Koleják  alias Mystic7 a autorem hudby a textu je Vlado Kubula, kterého možná znáte z kapely Aya a který se zasloužil o vznik Šlehy. Točilo se v Diakovej na jedné staré půdě, zbylé záběry byly natočeny v Námestove. 

LUNO pokřtí v ROXY nové album ZEROTH už 4. 12. Asistovat budou Super Tuzes Bros. a The Prostitutes

Prakticky přesně po roce se do ROXY znovu vrací na velký koncert ceněná domácí elektro-rocková formace LUNO, aby zde pokřtila své zbrusu nové album ZEROTH. Stane se tak v úterý 4. 12. a kromě LUNO se můžeme těšit také na koncerty experimental-alternative party Super Tuzex Bros. soustředěné okolo basáka Sunshine Tuzexe a indie-punkových The Prostitutes, kteří se představí v exkluzivním unplugged setu!

« Předchozí 1 39 77 99 100 101 102 103 104 105 114 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018