To nejlepší z DWD

Rozhovor s Meredith

Zohratá skupina chrliaca výrazné melodické nápady a atmosféru. Aj toto sa hovorí o kapele Meredith.  Meredith je mladá melodic metalcorová kapela z východnej metropoly Slovenska, Košíc. Viac netreba. Všetko od vzniku kapely, cez súťaže až k novému EPčku. A čo plánujú do blízkej budúcnosti? Dočítate sa v rozhovore s basákom Tomášom.

Pokec s Revoltage

Hard & Heavy nášup plný skvelých gitár a nekompromisného spevu. Texty pojednávajúce o rockovej rebélii a živote na hrane plnom emócií sú podporené miestami až muzikálovou atmosférou hudby a prejavu skupiny. O ktorej kapele vlastne hovorím? Viac v rozhovore so Sadinom!

ŠKWOR vydá 27. 9. nové album SLIBY & LŽI, poslechněte si první singl "POSLOUCHEJ"!

SLIBY  & LŽI  je v kompletní diskografii rockové skupiny Škwor desátý počin. Vychází v roce, kdy kapela oslavuje patnáct let existence. Namísto toho, aby ho připomněla kolekcí největších hitů, jak se to dělává a kterou by ze svých starších pecek dala v klidu dohromady, raději přichází s novinkou, které předchází pilotní singl "POSLOUCHEJ"

Watch This: Vždycky se snažíme podat nejlepší výkon.

Domluvila jsem se s brněnskou kapelou Watch This, že se někde sejdem a uděláme nějaký rozhovor. A protože to všechno tak nějak pěkně vyšlo a protože si myslím, že videorozhovory mají svoje kouzlo a většinou není třeba je prostříhávat, tak si bez přepisu užijte ten pokec spolu se mnou a s Watch This! , prostě jako byste tam byli :) Kluci se nebáli říct co si myslí tak si to nenechte ujít!

« Předchozí 1 39 74 75 76 77 78 79 80 115 153 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018