To nejlepší z DWD

Jakub Černý a Sabina Ludányiová spojili síly a pouští do světa píseň Ve dvou!

Energická nátura Jakuba Černého se spojila s jemnou nenuceností Sabiny Ludányiové a vznikla píseň, která vám po prvním poslechu nedá spát. Tvoří ji prostá avšak důrazná melodie, která spolu s procítěným textem a chytlavým refrénem, který má hlavu a patu (a to je dnes podiv), nenechá vaše uši na pokoji a budete si ji muset hmm-kat celý den. Abyste alespoň něco věděli o jejích autorech, vyzpovídali jsme je jen a jen pro vás ;)

Rozhovor s freedEggs!

9. apríla 2013 kapele oficiálne vychádza debutový album „Kráčaj stále vpred“, ktoré obsahuje 12 skladieb.  To nadväzuje na EP Zastavíme čas, ktoré vyšlo pred rokom, taktiež v apríli. Jedná sa o zmes starších i novších vecí. Celý album môžete nájsť aj na bandzone. Doska sa nahrávala v Recording  štúdiu – Vinianske jazero.

KOFE-IN dokončuje nové album s Arminem Effenbergrem z Cartonnage. Poslechněte si první ukázku.

Diskografie opavsko-pražské pětice KOFE-IN se už počátkem října rozroste o nové album, které v těchto dnech vzniká v produkci Armina Effenbergera z elektropopového dua Cartonnage v jeho pankráckém studiu. Čekání na desku se skupina svým fanouškům rozhodla vyplnit zvěřejněním ukázky pilotního singlu MOJE DOBRÉ NEBE, která podkresluje přiložený teaser:

« Předchozí 1 39 74 75 76 77 78 79 80 114 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018