To nejlepší z DWD

SOBULA FEST OPEN AIR

Je to tady! Konec školy se blíží, ale než se všichni rozjedete do různých koutů světa máme pro vás něco, co vás nastartuje minimálně na ty další dva měsíce. Multižánrový fesťák pod širým nebem a to nikde jinde než v moravské metropoli- Brně!

Abeceda s Martinem z Milestone

Po dlouhé době je čas na nějakou bleskovku. Takže tady přinášíme Abecedu s Martinem, kytaristou brněnské  kapely Milestone. Kluci nedávno pokřtili první EPčko First Mile a chystají se natáčet klip. I když to se v tomhle videorozhovoru asi nedozvíte :D

Festival Let It Roll zveřejňuje další účinkující. Vystoupí i Netsky LIVE!

Praha – Let It Roll postupně uvolňuje informace ohledně programu chystaného letního festivalu, který je každoročně svátkem všech příznivců elektronické hudby. Letos, u příležitosti deseti let značky Let It Roll se organizátoři nechávají slyšet, že půjde vůbec o nejsilnější lineup v historii tohoto úspěšného projektu. Dosavadní zveřejněná jména napovídají, že tomu tak bezpochyby bude.

NA VOTVÍRÁKU VYROSTE „ STODOLNÍ “ ULICE I S BAZÉNEM!! FESTIVAL VOTVÍRÁK HLÁSÍ NABITÝ PROGRAM s VYŽITÍM PRO KAŽDÉHO!!

Festival Votvírák, největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení zejména českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 14. až 16. června 2013 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích  jeho další ročník.

« Předchozí 1 37 73 74 75 76 77 78 79 108 144 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp