To nejlepší z DWD

NA VOTVÍRÁKU VYROSTE „ STODOLNÍ “ ULICE I S BAZÉNEM!! FESTIVAL VOTVÍRÁK HLÁSÍ NABITÝ PROGRAM s VYŽITÍM PRO KAŽDÉHO!!

Festival Votvírák, největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení zejména českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 14. až 16. června 2013 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích  jeho další ročník.

Lady Fucking Perfekt P!nk!!!

Americká pop-rocková modla Pink zaválela v pražské O2 Aréně! Lidi zrobili dvě mexické vlny za každý kostým, který si pro ně připravila a že jich bylo! Nechyběly manévry na stuhách, při kterých se rozbušily tisíce přítomných srdcí, ani gejzíry ohňových plamenů, při nichž se doslova vařila krev. Sin, Hurt, Happiness, Making love a snad i červená mučírna z The Fifty Shades Of Grey… to vše s sebou tahle – né už zcela růžová – ikona přivezla v rámci sdělení svého nového alba, jaká je vlastně The Truth about love!

W.A.F. na Šumperském Majálesu

Na šumperském Majálesu, který proběhně  6.-11. května 2013, si zahraje kromě Goodfellas či Goodbye Lenin také partička W.A.F. z Vysokého Mýta. Protože je radio DWD mediálním partnerem celé akce, přinášíme vám v rámci této spolupráce rozhovor, právě s W.A.F. 

Alfedus music zve na Masters of Rock a NewCastles!

I v letošním roce ponese druhá stage festivalu Masters of Rock název svého sponzora Alfedus music stage. Jedenáctý ročník největšího hard and heavy festivalu ve východní Evropě proběhne tradičně v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích od 11. do 14. 7. 2013. Kromě Alfedus music stage na Masters of Rock agentura Alfedus music připravuje první ročník festivalu NewCastles, který se uskuteční 29. 6. 2013 v Údolí u Nových Hradů v jižních Čechách.

 

FANFAN:„It's a FANFAN thing! “

Kapela FANFAN vydává nové EP s názvem "Svět bez pravidel", jede tour s oblíbenou kapelou Airfare a dokonce se můžete těšit i na nový videoklip. Vyzpovídali jsme zpěváka kapely - Martina a jak to vlastně je, si můžete přečíst v následujícím rozhovoru:))

« Předchozí 1 36 70 71 72 73 74 75 76 105 140 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp