To nejlepší z DWD

Jak Hrad.cz, Veveří, ožil festivalem

Druhý srpnový víkend se pod hradem Veveří nedaleko brněnské přehrady konal hudební festival Hrady CZ a program jako tradičně nabízel zvučná jména hudební scény. Počasí bylo výborné, a tak se davy návštěvníků zdržely na akci až do samého závěru o sobotní půlnoci, kdy svou show končila skupina Kryštof.

IAN: "Stojíme nohama na zemi"

Přesto, že brněnské duo IAN funguje teprve krátce, zvládli už tihle dva Honzíci vyhrát Youtube Fest nebo hrát na nejprestižnějších festivalech nejen u nás. Co ještě mají v plánu, když už teď to vypadá, že vytáhli všechna esa z rukávu? S klukama jsem si popovídala po výborném koncertě v brněnském klubu Metro ( o téhle akci info i v tomto článku)

Pokec s kapelou Plus Mínus!

Kto je Plus Mínus? Punkrocková partička z Bratislavy, ktorá na scéne pôsobí už od roku 1999. História tejto kapely je veľmi zaujímavá ale zbytočne by som tu o nej písala keď všetko podstatné a zaujímavé nájdete v rozhovore so spevákom kapely Braňom... Teda väčšina ho pozná pod prezývkou Gza.

Legendárna kapela INEKAFE opäť ovládne RIM. SOBOTU po 12 rokoch!

Čo stihneš zažiť toto leto? Pre fanúšikov legendárnej kapely IneKafe tu máme skvelú pozvánku na ukončenie letných prázdnin.
Medzi množstvom koncertov v rámci nabitého letného programu kapely IneKafe nájdeme aj jeden výnimočný. A prečo? Odpoveď vcelku jednoduchá. V Rimavskej Sobote vystúpi táto kapela po neuveriteľných 12-tich rokoch a zároveň je tento koncert jediným na Slovensku, ktorý bude mať trvanie 90 minút.

« Předchozí 1 38 70 71 72 73 74 75 76 111 147 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp