To nejlepší z DWD

Watch This: Vždycky se snažíme podat nejlepší výkon.

Domluvila jsem se s brněnskou kapelou Watch This, že se někde sejdem a uděláme nějaký rozhovor. A protože to všechno tak nějak pěkně vyšlo a protože si myslím, že videorozhovory mají svoje kouzlo a většinou není třeba je prostříhávat, tak si bez přepisu užijte ten pokec spolu se mnou a s Watch This! , prostě jako byste tam byli :) Kluci se nebáli říct co si myslí tak si to nenechte ujít!

Jakub Černý a Sabina Ludányiová spojili síly a pouští do světa píseň Ve dvou!

Energická nátura Jakuba Černého se spojila s jemnou nenuceností Sabiny Ludányiové a vznikla píseň, která vám po prvním poslechu nedá spát. Tvoří ji prostá avšak důrazná melodie, která spolu s procítěným textem a chytlavým refrénem, který má hlavu a patu (a to je dnes podiv), nenechá vaše uši na pokoji a budete si ji muset hmm-kat celý den. Abyste alespoň něco věděli o jejích autorech, vyzpovídali jsme je jen a jen pro vás ;)

Rozhovor s freedEggs!

9. apríla 2013 kapele oficiálne vychádza debutový album „Kráčaj stále vpred“, ktoré obsahuje 12 skladieb.  To nadväzuje na EP Zastavíme čas, ktoré vyšlo pred rokom, taktiež v apríli. Jedná sa o zmes starších i novších vecí. Celý album môžete nájsť aj na bandzone. Doska sa nahrávala v Recording  štúdiu – Vinianske jazero.

« Předchozí 1 38 72 73 74 75 76 77 78 113 150 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018