To nejlepší z DWD

BOMBS FROM HEAVEN se hlásí s novým letním videosinglem California sun

Brněnští punk rockeři Bombs from heaven, kteří začátkem roku vypustili své ep God save the bombs se opět hlásí o slovo, tentokrát se zbrusu novým letním videosinglem California sun, který je zároveň i předzvěstí nového chystaného hned dvojalba kapely, jehož vydání je v plánu na začátek roku 2014. "Název nového alba je zatím předčasné zveřejňovat", dodává kapela.

Goodfellas vytáhnou na Anglii!

Akustická rocková kapela Goodfellas se v jubilejním pátém roce existence vydává na letní zahraniční misi. V rámci svého programu letních festivalů se pokusí dobýt Británii, navštíví taky Německo a Rakousko, kde už loni kapele vyšla debutová deska Robbery Blues.

Rockování v srpnu? Proč ne!

Ryze rockovej festival ve středních Čechách, kterým bude 8. ročník open airu "Rockování" v Mnichovicích u Prahy, by si neměl nechat ujít žádný fajnšmekr. Festival se koná na konci srpna, a tak můžete pobrečet nebo zapít zážitky, který jste přes prázdniny prožili a k tomu si od rannich hodin poslechnout německou hardrockovou legendu Bonfire, české kapely Torr, Debustrol, Harlej, Koblížci, The Snuff a mnoho dalších z celkem 19 kapel od rocku po metal.

« Předchozí 1 38 75 76 77 78 79 80 81 112 149 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018