To nejlepší z DWD

ŠKWOR vydá 27. 9. nové album SLIBY & LŽI, poslechněte si první singl "POSLOUCHEJ"!

SLIBY  & LŽI  je v kompletní diskografii rockové skupiny Škwor desátý počin. Vychází v roce, kdy kapela oslavuje patnáct let existence. Namísto toho, aby ho připomněla kolekcí největších hitů, jak se to dělává a kterou by ze svých starších pecek dala v klidu dohromady, raději přichází s novinkou, které předchází pilotní singl "POSLOUCHEJ"

Watch This: Vždycky se snažíme podat nejlepší výkon.

Domluvila jsem se s brněnskou kapelou Watch This, že se někde sejdem a uděláme nějaký rozhovor. A protože to všechno tak nějak pěkně vyšlo a protože si myslím, že videorozhovory mají svoje kouzlo a většinou není třeba je prostříhávat, tak si bez přepisu užijte ten pokec spolu se mnou a s Watch This! , prostě jako byste tam byli :) Kluci se nebáli říct co si myslí tak si to nenechte ujít!

Jakub Černý a Sabina Ludányiová spojili síly a pouští do světa píseň Ve dvou!

Energická nátura Jakuba Černého se spojila s jemnou nenuceností Sabiny Ludányiové a vznikla píseň, která vám po prvním poslechu nedá spát. Tvoří ji prostá avšak důrazná melodie, která spolu s procítěným textem a chytlavým refrénem, který má hlavu a patu (a to je dnes podiv), nenechá vaše uši na pokoji a budete si ji muset hmm-kat celý den. Abyste alespoň něco věděli o jejích autorech, vyzpovídali jsme je jen a jen pro vás ;)

« Předchozí 1 39 75 76 77 78 79 80 81 115 153 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018