To nejlepší z DWD

Rozhovor s freedEggs!

9. apríla 2013 kapele oficiálne vychádza debutový album „Kráčaj stále vpred“, ktoré obsahuje 12 skladieb.  To nadväzuje na EP Zastavíme čas, ktoré vyšlo pred rokom, taktiež v apríli. Jedná sa o zmes starších i novších vecí. Celý album môžete nájsť aj na bandzone. Doska sa nahrávala v Recording  štúdiu – Vinianske jazero.

KOFE-IN dokončuje nové album s Arminem Effenbergrem z Cartonnage. Poslechněte si první ukázku.

Diskografie opavsko-pražské pětice KOFE-IN se už počátkem října rozroste o nové album, které v těchto dnech vzniká v produkci Armina Effenbergera z elektropopového dua Cartonnage v jeho pankráckém studiu. Čekání na desku se skupina svým fanouškům rozhodla vyplnit zvěřejněním ukázky pilotního singlu MOJE DOBRÉ NEBE, která podkresluje přiložený teaser:

Jak Hrad.cz, Veveří, ožil festivalem

Druhý srpnový víkend se pod hradem Veveří nedaleko brněnské přehrady konal hudební festival Hrady CZ a program jako tradičně nabízel zvučná jména hudební scény. Počasí bylo výborné, a tak se davy návštěvníků zdržely na akci až do samého závěru o sobotní půlnoci, kdy svou show končila skupina Kryštof.

IAN: "Stojíme nohama na zemi"

Přesto, že brněnské duo IAN funguje teprve krátce, zvládli už tihle dva Honzíci vyhrát Youtube Fest nebo hrát na nejprestižnějších festivalech nejen u nás. Co ještě mají v plánu, když už teď to vypadá, že vytáhli všechna esa z rukávu? S klukama jsem si popovídala po výborném koncertě v brněnském klubu Metro ( o téhle akci info i v tomto článku)

Pokec s kapelou Plus Mínus!

Kto je Plus Mínus? Punkrocková partička z Bratislavy, ktorá na scéne pôsobí už od roku 1999. História tejto kapely je veľmi zaujímavá ale zbytočne by som tu o nej písala keď všetko podstatné a zaujímavé nájdete v rozhovore so spevákom kapely Braňom... Teda väčšina ho pozná pod prezývkou Gza.

« Předchozí 1 39 76 77 78 79 80 81 82 115 153 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018