To nejlepší z DWD

NA VOTVÍRÁKU VYROSTE „ STODOLNÍ “ ULICE I S BAZÉNEM!! FESTIVAL VOTVÍRÁK HLÁSÍ NABITÝ PROGRAM s VYŽITÍM PRO KAŽDÉHO!!

Festival Votvírák, největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení zejména českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 14. až 16. června 2013 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích  jeho další ročník.

2. ročník ČWACHTÁK FESTU v Třemošnici

Rok se s rokem sešel a před námi je již druhý ročník Třemošnického letního multikulturního festivalu s názvem ,, Čwachták Fest,,. Po loňském prvním úspěšném ročníku, kdy se v nádherném areálu koupaliště představily kapely jako Dukla Vozovna, Volant, N.V.Ú nebo úspěch sklidivší pořádající kapela Žádnej Stres, se i letos můžete těšit na bohatý hudební zážitek. 

rozhovor s kapelou SámSebou!

Kapela sa v roku 2010/11 zúčastnila súťaže kapiel STARTER, kde sa dostala až do semifinále a v hodnotení Slovenských kapiel skončila na druhom mieste. Dnes už má kapela na svojom konte album Zrkadlo, ktorý vyšiel 19.7. 2012, spoločné koncerty s kapelou IneKafe a prvé turné „Neseď doma tour“ s kapelami Známe Tváre a Bod Omylu.

Ako známe Známe Tváre?

Aj keď sa chalani ešte len rozbieha, na pódiu to vie poriadne roztočiť! Osobne som už na koncerte tejto kapely bola a musím povedať, že fakt stoja za vypočutie, lebo mají veľa energie, chuť tvoriť a baviť svojou hudbou ľudi.

« Předchozí 1 37 71 72 73 74 75 76 77 108 144 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp