To nejlepší z DWD

Borgore: po čertech dobrý DJ a producent ze Svaté země nažhaví fanoušky na Rock for People 2014

Izraelský producent a DJ Borgore s lehkostí žongluje mezi hudebními styly a míchá karty elektronickým hudebním puristům. 6. prosince v pražské MeetFactory vystoupí v rámci pekelné show s názvem Dubstep Lucipher Night, která zároveň bude i warm-up party Rock for People 2014. Tu ovládne coby jedna z nejdůležitějších (a také nekontroverznějších) postav současné taneční a elektronické scény.

 

Come & Play + IAN + Dolls In The Factory

Už je to nějaký ten pátek, co jsem psala poslední report z koncertu. Nějak mi nepřichází pod ruce vhodná slova nebo mě ty akce přijdou tak nějak na jedno brdo. Jednou za čas se naštěstí objeví akce a kapely o kterých je prostě radost psát. Stejně jako o akci, kde zahráli kapely Come & Play, IAN a Dolls In The Factory.

Předprodej na Votvírák 2014 zahájen !

     

Festival Votvírák - největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení  českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení) proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.

Máte poslední možnost zajít na živý koncert Charlie Straight a načerpat jejich energii!

Charlie Straight, pro někoho bezvýznamná dvě slova, pro někoho 6 let plných zážitků a nezapomenutelných okamžiků. Těm, kteří kapelou žili určitě nějaká ta slzička ''ukápla'' a možná ještě ukápne. Pomalu se blíží možnost, kdy mohou fanoušci vidět poslední živé vystoupení ve složení Albert, Johny, Michal a Pavel. Poslední koncerz se uskuteční 26. listopadu v oblíbené brněnské Flédě. Ovšem, jak se říká, všechno špatné je pro něco dobré. Tuto událost bychom neměli brát tak tragicky a spíše bychom se měli těšit co teď příjde!!

Pipes and Pints se ohlížejí za letošními úspěchy v zahraničí a odhalují koncertní plány!

Začíná vám scházet vaše oblíbená dávka punkové divočiny, rockové energie a hardcoreové agresivity v kombinaci s nezaměnitelným zvukem dud? Pak pro vás máme dobré zprávy! Kapela Pipes and Pints, pro níž je charakteristická kombinace výše zmíněného doplněná nakažlivou energií, se po úspěších na zahraničních ituzemských festivalech chystá do klubů!

Jaké je nové album kapely Zoči Voči?

Približne pred 2 mesiacmi vyšiel album kapely Zoči Voči Milovaní – Nenávidení. Koncom septembra, presnejšie 27.09.2013, odštartovali spoločne s kapelou ZakázanÝ ovoce turné s názvom United Federation Tour 2013! Pred sebou majú už len 5 koncertov. No nejdem písať o tom. Chcem sa vyjadriť k ich novému CD.

« Předchozí 1 39 68 69 70 71 72 73 74 77 114 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018