To nejlepší z DWD

Máte poslední možnost zajít na živý koncert Charlie Straight a načerpat jejich energii!

Charlie Straight, pro někoho bezvýznamná dvě slova, pro někoho 6 let plných zážitků a nezapomenutelných okamžiků. Těm, kteří kapelou žili určitě nějaká ta slzička ''ukápla'' a možná ještě ukápne. Pomalu se blíží možnost, kdy mohou fanoušci vidět poslední živé vystoupení ve složení Albert, Johny, Michal a Pavel. Poslední koncerz se uskuteční 26. listopadu v oblíbené brněnské Flédě. Ovšem, jak se říká, všechno špatné je pro něco dobré. Tuto událost bychom neměli brát tak tragicky a spíše bychom se měli těšit co teď příjde!!

Pipes and Pints se ohlížejí za letošními úspěchy v zahraničí a odhalují koncertní plány!

Začíná vám scházet vaše oblíbená dávka punkové divočiny, rockové energie a hardcoreové agresivity v kombinaci s nezaměnitelným zvukem dud? Pak pro vás máme dobré zprávy! Kapela Pipes and Pints, pro níž je charakteristická kombinace výše zmíněného doplněná nakažlivou energií, se po úspěších na zahraničních ituzemských festivalech chystá do klubů!

Jaké je nové album kapely Zoči Voči?

Približne pred 2 mesiacmi vyšiel album kapely Zoči Voči Milovaní – Nenávidení. Koncom septembra, presnejšie 27.09.2013, odštartovali spoločne s kapelou ZakázanÝ ovoce turné s názvom United Federation Tour 2013! Pred sebou majú už len 5 koncertov. No nejdem písať o tom. Chcem sa vyjadriť k ich novému CD.

11. 12. proběhne v pražské ROXY speciální vánoční koncert Tata Bojs Hity / City / Live!

Ve středu 11. prosince se Tata Bojs vrátí do klubu ROXY. Ještě čerstvě doznívají jejich 25. narozeniny, které oslavili v létě velkolepým turné a už je tu další, tentokrát klubová štace. Jejich první Best Of Hity a city, vydané letos v červnu u Supraphonu jako dárek pro fanoušky k již zmíněnému jubileu se teď dostane více ke slovu v živé podobě!

« Předchozí 1 39 67 68 69 70 71 72 73 76 114 151 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018