To nejlepší z DWD

Rozhovor s kapelou Amorfia

Od severomoravské bandy Amorfia už nečekejte žádný zálesácký čajový punk. Pětice hudebně nadaných kluků s cestovatelskou duší nyní nabízí klíč ke své muzice, jak lidem na ulici, tak věrným fanouškům v klubu. Nejen o prázdninách nabitých zážitky, ale i tvrdé práci na nové desce „The Key“, byl můj rozhovor s basákem Fišerem.

Rozhovor s Never Sol: Hudba řekne i to, co nelze říct slovy

Sára Vondrášková alias Never Sol je skladatelka, klavíristka a zpěvačka, o které se hodně mluví a jistě ještě více mluvit bude. Do nejširšího povědomí vstoupila díky písni "Lay Down", která zazněla ve filmu Davida Ondříčka "Ve stínu". Kromě toho zněl její hlas i ve skvělém polském snímku "Yuma". Sára zpívá anglicky, i když se, jak říká, češtině do budoucna nebrání, co jiného na sebe prozradila v rozhovoru?

Volant & Punk Floid + Rabies na Favále!

Rozhodly jsme se se Zuzkou zavzpomínat na staré doby „dětského“ punku a vyrazily jsme včera na Favál. Původní akci v sestavě Volantů a Punk Floidů obohatila na poslední chvíli mladá partička Rabies.

BTTR: Zpátky ke kořenům se Sunshine

Sunshine už jistě nemusíme většině české populace představovat, za léta působení si zde vybudovala silnou fanouškovskou základnu. Kapela se rozhodla poodhalit jejich archivní záběry a ukázat fanouškům zákoutí jejich kapelního života. Díky Sunshine a snažení jejich týmu vznikl dokument Back to the Roots, ve kterém také uvidíte mnoho zajímavých lidí, záběry z USA, Japonska i Česka.

Největší český online hudební obchod Supraphonline.cz nám nabídne i mezinárodní tituly!

Necelé dva roky od svého spuštění pokoří největší český online obchod s hudbou Supraphonline.cz další důležitý milník ve své historii. Ve čtvrtek 10. 10. 2013 vůbec poprvé nabídne svým zákazníkům kromě tuzemské hudby také mezinárodní tituly z nabídky největšího světového hudebního vydavatelství Universal Music a několika nezávislých evropských vydavatelství.

« Předchozí 1 38 66 67 68 69 70 71 72 74 111 147 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp