To nejlepší z DWD

Pardubický klub HOBE zažil bouři!

Jak jsme Vás informovali dříve, pardubickým klubem Hobe pod záštitou PartyShit Production v pátek, 18.10.2013, zněly shows ke dvěma novým albům české hiphopové scény, a to show skupiny MAAT k novému albu "Ze Tmy" a show Marpa k jeho novému albu "R!OT", jehož tour právě startovala v Pardubicích. Pojďmě se podívat na to, jak to vypadalo.

Rozhovor s kapelou Amorfia

Od severomoravské bandy Amorfia už nečekejte žádný zálesácký čajový punk. Pětice hudebně nadaných kluků s cestovatelskou duší nyní nabízí klíč ke své muzice, jak lidem na ulici, tak věrným fanouškům v klubu. Nejen o prázdninách nabitých zážitky, ale i tvrdé práci na nové desce „The Key“, byl můj rozhovor s basákem Fišerem.

Rozhovor s Never Sol: Hudba řekne i to, co nelze říct slovy

Sára Vondrášková alias Never Sol je skladatelka, klavíristka a zpěvačka, o které se hodně mluví a jistě ještě více mluvit bude. Do nejširšího povědomí vstoupila díky písni "Lay Down", která zazněla ve filmu Davida Ondříčka "Ve stínu". Kromě toho zněl její hlas i ve skvělém polském snímku "Yuma". Sára zpívá anglicky, i když se, jak říká, češtině do budoucna nebrání, co jiného na sebe prozradila v rozhovoru?

Volant & Punk Floid + Rabies na Favále!

Rozhodly jsme se se Zuzkou zavzpomínat na staré doby „dětského“ punku a vyrazily jsme včera na Favál. Původní akci v sestavě Volantů a Punk Floidů obohatila na poslední chvíli mladá partička Rabies.

« Předchozí 1 38 69 70 71 72 73 74 75 76 113 150 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018