To nejlepší z DWD

Cranberries dobyli Prahu!

Irská hudební legenda se vrátila do Čech v původní sestavě a s nezaměnitelným hlasem Dolores O'Riordan divákům představili nejenom staré známé hitovky, ale také novinky, u kterých chtějí dokázat, že jim nějaká ta esa v rukávu ještě zbyla..

VEvývoji! hledají nové dechaře!

Severočeská kapela VEvývoji! mezi sebe ládá další dechové nástroje tentokrát s trochu nižším položením. Máte-li chuť, neváhejte! 

Důležitým akrtiklem je chuť hrát a podílet se na nové tvorbě. Veškeré další potřebné informace najdete na www.bandzone.cz/vevyvoji, na Facebooku nebo na telefonu 608 870 008. Případné emaily zodpovíme na r.steiner@dwd.cz...

- Liberec, Jablonec nad Nisou, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Jilemnice, Vrchlabí, mladá Boleslav, Turnov, Železný Brod a podobně...

Another FAKE Heroes:"Pro nás je úspěch každej koncert!"

S touhle kapelou jsem se poprvé seznámila na křtu kapely Look-out v Liberci. Hráli jako poslední a mně už se po vydařeném koncertu LO také nechtělo úplně zůstávat, ale na první pohled mě zaujal bubeník. A jak znáte holky, zůstala jsem. A do dnes toho nelituji!! Vyklubala se z nich parádní stylová kapela a jejich songy mi v oblíbených na bandzone hrají dodnes. Takže jsem se rozhodla se o ně s Vámi podělit a udělat rozhovor s kytaristou o kapele jako obecně.

Fast Food Orchestra & Buster Shuffle v Lucerně!

28.11.2012, Praha – Fast Food Orchestra vystoupí po více než půlroce opět v Praze, a to 13. prosince v pražském Lucerna Music Baru. Koncert se koná u příležitosti křtu nového videoklipu k singluKarma Holiday, který kapela natočila v průběhu listopadu v Berlíně. Speciálním hostem večera bude britský objev, kapela BusterShuffle.

« Předchozí 1 39 77 101 102 103 104 105 106 107 114 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018