To nejlepší z DWD

Another FAKE Heroes:"Pro nás je úspěch každej koncert!"

S touhle kapelou jsem se poprvé seznámila na křtu kapely Look-out v Liberci. Hráli jako poslední a mně už se po vydařeném koncertu LO také nechtělo úplně zůstávat, ale na první pohled mě zaujal bubeník. A jak znáte holky, zůstala jsem. A do dnes toho nelituji!! Vyklubala se z nich parádní stylová kapela a jejich songy mi v oblíbených na bandzone hrají dodnes. Takže jsem se rozhodla se o ně s Vámi podělit a udělat rozhovor s kytaristou o kapele jako obecně.

Fast Food Orchestra & Buster Shuffle v Lucerně!

28.11.2012, Praha – Fast Food Orchestra vystoupí po více než půlroce opět v Praze, a to 13. prosince v pražském Lucerna Music Baru. Koncert se koná u příležitosti křtu nového videoklipu k singluKarma Holiday, který kapela natočila v průběhu listopadu v Berlíně. Speciálním hostem večera bude britský objev, kapela BusterShuffle.

„Kolouch“ Tyler Ward (USA) a jeho „crew“ se už těší na své pražské první vystoupení

Mladičký americký pop-rockový hudebník, skladatel a písničkář Tyler Ward (23) vyráží na podzim na mezinárodní turné při němž vůbec poprvé navštíví i Prahu. Rodák z Denveru představí své skladby českým fanouškům v pražském klubu Roxy 30. října. Vstupenky k dispozici v síti Ticketpro. Spolu s Wardem vystoupí také jeho „crew“ Alex G a Eppic.

Team me naplnili 007 na Strahově k prasknutí

Team me naplnili 007 na Strahově k prasknutí

Tato parta mladých muzikantů je známá jako indie - popová kapela z Norska. Jejich album z roku 2011 To the treetops získalo ocenění Best Pop Group of the Year. U nás nejsou až tak známí, ale v Norsku působí už od roku 2010. I přes to, že nehrají moc dlouho, jejich fanouškovská základna se neustále zvyšuje. Svým neotřelým zvukem a kreativitou ohromí kde koho. Nedávno zveřejnili videoklip k písničce With My Hands Covering Both of My Eyes I Am Too Scared to Have A Look At You Now, kterou najdete právě na albu To the treetops.

« Předchozí 1 39 77 101 102 103 104 105 106 107 114 152 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018