To nejlepší z DWD

Čtvrtý den BE TWENTY bude v ROXY patřit britským legendám Stereo MCs

Týden oslav 20. narozenin klubu ROXY BE TWENTY, který proběhne v prostorách ROXY a NoD od 15. do 21. října, hlásí další velké jméno v line upu! Po Boys Noize, One Night Only, Layo & Bushwacka! nebo Andym C se společně s ROXY rozhodli slavit také britské legendy Stereo MCs, kterým bude patřit čtvrtý den BE TWENTY, tedy čtvrtek 18. 10. Stereo MCs, kteří se dali dohromady už v roce 1985 v Londýně, patří k základním stavebním kamenům ostrovního aternativního hip hopu. Debutové album 33-45-78 z roku 1989 se ještě neslo v poměrně striktně hip hopovém duchu. Nicméně už na druhé desce Supernatural (1990) přišli zakládající, a jediní dva stálí členové Stereo MCs, vokalista Robert "Rob B" Birch a DJ a producent Nick "The Head" Hallam s vlastním soundem, který je pestrobarevnou a energií napumpovanou směsicí všemožných stylů a vlivů od house a disca, přes r"n "b či soul až po pop. Možná i to bylo důvodem, proč se Stereo MCs rázem stali pro Brity skvělou alternativou k hip hopové tvorbě amerických kapel jako Public Enemy, Run DMC, De La Soul nebo A Tribe Called Quest.

Sympathy for House v ROXY již v sobotu 6. 10.

V sobotu 6. 10. nás v ROXY čeká už čtvrté letošní pokračování klubové noci Sympathy for House. Jak název party napovídá, můžete se těšit na prvotřídní house music v podání předních domácích DJs. Konkrétně v sobotu 6. 10. to bude trio Dan Cooley, Macio a Peet Sanders, které v line upu večera doplní dvojice mattyB & Tokatko, jež zahraje v Chill outu.

Nadějná elektro popová kapela NANO pokřtí desku v Praze na Sedmičce!

V Praze dne 2. října 2012 – NANO, formace, která kombinuje pop, indie kytarovku a elektroniku a jejíž tvorba se vyznačuje hlavně chytlavými energickými kousky říznutými mírnou dekadencí, pokřtí své album „2am Bedroom Songs“. Koncert, který vydání debutové desky doprovodí, se uskuteční 20. října v Praze klubu 007 Strahov. Jako speciální hosté vystoupí I Like You Hysteric.

Look-out dospívají, ale dobrá hudba zůstává

Po delší časové odmlce se liberecká partička Look-out vrací zpátky na scénu. A aby to nevypadalo, že se kluci celou tu dobu flákali, přináší nám hned dvě novinky. Album s názvem "Growing up", který obsahuje letní flák s novým videoklipem. Podrobně jsme vyzpovídali kytaristu (Petr "Mája" Meyer) a baskytaristu (Petr Janata), jak to s nimi teď vlastně vypadá a dokonce si u nás můžete pustit právě onen skvělý videoklip, který vám bude v hlavě znít celý den, nehledě na to že už je létu konec.
« Předchozí 1 38 75 101 102 103 104 105 106 107 112 149 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix: