To nejlepší z DWD

Státní svátek bude v ROXY ve znamení prvotřídní domácí house music

Po víkendu nabitým tím nejlepším d"n"b v podobě dvoudenní akce Hospitality@ROXY láká legendární pražský klub v den státního svátku 28. 9. pro změnu všechny příznivce house. Právě v pátek 28. 9. totiž v ROXY proběhne party s všeříkajícím názvem Sympathy for House, na níž zahrají prvotřídní domácí houseový DJs Cubik, Dan Cooley E-Lite.

Třetí den BE TWENTY bude v ROXY přehlídkou současného indie-rocku, vévodit jí budou Charlie Straight

Týden oslav 20. výročí ROXY BE TWENTY, který proběhne 15. až 21. října v prostorách ROXY a NoD, se nezadržitelně blíží a s tím se odtajňuje také program jednotlivých dní. Pojďme se tedy podívat, co nás v ROXY čeká třetí den oslav, ve středu 17. 10., kdy budou hlavním hvězdami laureáti tří cen Anděl Charlie Straight, kteří si navíc coby své speciální hosty pozvali projekt Ray Gibson & Band. Třinečtí Charlie Straight, kteří už od svých začátků v roce 2006 úspěšně popírají dogma, že v ČR nevznikají kapely schopné konkurovat indie-rockovému exportu z Albionu, se na samostatném koncertě v Praze představí po necelém půl roce, kdy se v metropoli zastavili v rámci turné ke svému letošnímu novému, v pořadí druhém studiovému albu Someone With A Slow Heartbeat.

Zoči Voči vyráží na tour po ČR

Zoči Voči vyráží spolu s Prague Conspiracy začátkem října na DON'T ARGUE WITH ROCK TOUR 2012 po České republice. Čeká je ale i několik zastávek mimo celé tohle turné. Kdy a kde můžete kluky z Nitry vidět a na co se tahle čtveřice do ČR těší? To všechno nám prozradil zpěvák Zoči Voči - Michal Žitňanský.

Maminčini Andílci se spřáhli s Rockovými Dračicemi

Rockerky z K2 naplánovaly společně s klukama z kapely Mother´s Angels klubové turné na září - prosinec 2012. Tour nese název podle nové desky kapely K2 „Odejdeš“ a posledního singlu kapely Mother´s Angels „Pyžamo“. KáDvojky natáčely v pořadí druhou desku ve studiu Propast pod vedením Lukáše Chromka (Airfare) a Petra Kovandy (leden - duben 2012). K singlu Růžová natočily s Honzou Míkou (filmofon.cz) videoklip, který můžete vidět na Tv Óčko, a který má na youtube za necelé dva měsíce přes 14 000 shlédnutí.

Throw Me Off The Bridge,No King No Crown, No Gods Or Kings

Během posledních zářijových dní navštíví Českou republiku na společném turné špička mladé evropské indie folkové scény. Během koncertů v Praze (čt 27.9 – druhé den je volno), Kladně (pá 28.9) a Brně (so 29.9) se českému publiku představí kapely Throw Me Off The Bridge a No Gods Or Kings z Francie s No King No Crown z Německa.
« Předchozí 1 38 76 104 105 106 107 108 109 110 113 150 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018