To nejlepší z DWD

Semtex Revolution feat. TC v Matrixu

Bristolský hudebník Tom Casswell, známý dj a producent, vydávající pod jménem TC, vystoupí v pátek 28.9. v pražském klubu Matrix na párty Semtex Revolution, což je speciální edice drum and bassové série DNB RODEO.

BÁRA ZEMANOVÁ SE SVÝM GANGEM VYRÁŽÍ NA ROCK’N’ROLL TOUR 2012

Rocková slečna Bára Zemanová a její BAND vyráží, nastartovaní z jarního „Navostro tour“, na první vlastní rozsáhlé turné. Název ROCK’N’ROLL tour prozrazuje, že to nebude nic pro vyžehlené šampónky, Bára si přizvala jako hosty pravé rock’n’rollové hvězdy jako je skupina IMODIUM, AIRFARE a celé turné odstartuje společným koncertem s GOODFELLAS.

POSLEDNÍ TURNÉ SWEDISH HOUSE MAFIA POTVRZENO KONCERT PROBĚHNE I V PRAZE!

SWEDISH HOUSE MAFIA hrdě oznamují poslední světové turné One Last Tour. Po týdnu teček objevujících se ve všech možných městech po světě, čítajících přes 20.000 umístění od letadel až po projekce; po týdnu, kdy se fanoušci na celém světě spojili a objevené tečky sdíleli na Twitteru, byla konečně data turné odhalena. One Last Tour pokryje celou zemi – bude to vůbec nejrozsáhlejší a nejextravagantnější turné začínající 16. listopadu v Dubaji. Kapela bude cestovat napříč kontinenty, poprvé navštíví také Indii, Rusko a Jihoafrickou Republiku.

Státní svátek bude v ROXY ve znamení prvotřídní domácí house music

Po víkendu nabitým tím nejlepším d"n"b v podobě dvoudenní akce Hospitality@ROXY láká legendární pražský klub v den státního svátku 28. 9. pro změnu všechny příznivce house. Právě v pátek 28. 9. totiž v ROXY proběhne party s všeříkajícím názvem Sympathy for House, na níž zahrají prvotřídní domácí houseový DJs Cubik, Dan Cooley E-Lite.

Třetí den BE TWENTY bude v ROXY přehlídkou současného indie-rocku, vévodit jí budou Charlie Straight

Týden oslav 20. výročí ROXY BE TWENTY, který proběhne 15. až 21. října v prostorách ROXY a NoD, se nezadržitelně blíží a s tím se odtajňuje také program jednotlivých dní. Pojďme se tedy podívat, co nás v ROXY čeká třetí den oslav, ve středu 17. 10., kdy budou hlavním hvězdami laureáti tří cen Anděl Charlie Straight, kteří si navíc coby své speciální hosty pozvali projekt Ray Gibson & Band. Třinečtí Charlie Straight, kteří už od svých začátků v roce 2006 úspěšně popírají dogma, že v ČR nevznikají kapely schopné konkurovat indie-rockovému exportu z Albionu, se na samostatném koncertě v Praze představí po necelém půl roce, kdy se v metropoli zastavili v rámci turné ke svému letošnímu novému, v pořadí druhém studiovému albu Someone With A Slow Heartbeat.

Zoči Voči vyráží na tour po ČR

Zoči Voči vyráží spolu s Prague Conspiracy začátkem října na DON'T ARGUE WITH ROCK TOUR 2012 po České republice. Čeká je ale i několik zastávek mimo celé tohle turné. Kdy a kde můžete kluky z Nitry vidět a na co se tahle čtveřice do ČR těší? To všechno nám prozradil zpěvák Zoči Voči - Michal Žitňanský.

« Předchozí 1 38 76 104 105 106 107 108 109 110 113 150 Další »

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018