To nejlepší z DWD

Festival Hrady CZ se po Točníku přesouvá na vodní hrad Švihov

Hudební putovní festival Hrady CZ se po své úvodní zastávce na středočeském Točníku představí v pátek 20. a v sobotu 21. července na vodním hradě Švihov. Točník v tomto roce přivítal historicky největší počet návštěvníků – sedm tisíc. Páteční program v areálu hradu Švihov zahájí v 19 hodin koncert skupiny UDG. Součástí pátečního večera je již tradičně i karneval v maskách, který vrcholí vyhlášením nejhezčí karnevalové masky.

Far East Movement vábí fanoušky na zítřejší koncert v Roxy

Far East Movement přijedou už zítra uchvátit Prahu – své hitovky představí v úterý 17. července v pražském klubu Roxy. Speciálními hosty večera budou Ben Cristovao a The Glowsticks, feat. DJ Castor, kteří show odstartují. O tom, že si čtveřice asijsko-amerických electrohoperů nemohla vybrat lepší předskokany, není pochyb. Český support slibuje energické vystoupení, během kterého představí písně z nové desky. „Sáhneme do nových stylů a přineseme do Čech zase něco nového. Kdo slyšel song Prdel, už ví, že tohle album bude jiné,“ nechal se slyšet kanadský producent a polovina uměleckého dua The Glowsticks Verse-Atile.

Fingers Up už tuto sobotu v Mohelnici!

Dne 21.7. se v Městských sadech v Mohelnici uskuteční již druhý ročník festivalu Fingers Up. Jako loni nabídne i letos pořádnou dávku výborné hudby. Mezi hlavní hvězdy patří jedna z nejpopulárnějších skupin Support Lesbiens, stálice hudebního nebe Buty nebo neméně známí Charlie Straight. Ale protože má náš festival v podtitulu heslo Moravský festival o výborné muzice, jídle a dobré náladě, nepůjde jenom o hudební zážitek.

Criminal Colection míří hrát do Kanady !

Na pátek 6. července 2012 asi nikdy nezapomenou kluci ze vsetínské kapely Criminal Colection/Tomáš Hennel – bicí, zpěv, Tomáš Gabko – kytara, Oldřich Liška – basa, zpěv/. Tento den totiž předvedli v ostravském klubu Barrák, že patří ke špičce českého punkrocku a stali se vítězi česko-slovenské verze mezinárodní soutěže PLANETROX, kterou každoročně ve vybraných zemích světa s pověřením kanadského ministerstva kultury pořádají hlavní organizátoři festivalu Envol et Macadam.

Letošní Rock for People byl doslova nabitý energií!

Ve dnech 3. - 6. 7. 2012 proběhl dlouho očekávaný Rock for People 2012. Mnozí na něj jako věrní fanoušci a návštěvníci čekali celý rok. Máme pro vás report, ve kterém se dozvíte, kdo všechno vystoupil, jaké byly problémy a jak jsme zvládli bouři. Letos na festival zavítalo 30 700 návštěvníků a to nejen z České Republiky. Byli zde nadšenci z Německa, Holandska, Rakouska, Slovenska a dalších zemí.

Bažant Pohoda 2012 "Part 1 - Prolog"

Letošní ročník největšího slovenského festivalu proběhl druhý červencový týden na prosluněném prostoru letiště v Trenčíně. Pro čtenáře máme report o všem možném co se nám přihodilo, kdo všechno se v neskutečném parnu ukázal a jak nám připadlo, že si festival užili lidé kolem nás.

Cookies - Jak já je vidím

Cookies jsou čtyři kluci z Přerova, u kterých už ani nevím, jak dlouho je znám. Přijde mi že věčnost. Momentálně připravují nové CD, vypustili ven klip k písničce Pohádky, brázdí si to s koncertama po Česku i Slovensku a já vám teď napíšu něco o tom, jak je vidím já...

Bleskovky:

Dnešní videomix:

Hiphop Kemp