To nejlepší z DWD

Zakončení léta v Liberci

aneb END OF SUMMER party, která se konala 1.9.2012 ve Vratislavicích u Liberce. Zúčastněné kapely se za nás rozloučily s létem vynikajícím koncertem, propletenými hudebními žánry a příjemnou atmosférou. V následujícím článku se dozvíte, kdo vlastně vystoupil a můžete si kliknout třeba na odkaz skvělých fotek.

Chinaski proti dešti na Výravě

Co by to bylo za poslední srpnový den, kdyby se nekonal aspoň jeden koncert. A taky že konal a jaký! Na prknech Letního parketu Výrava u Hradce Králové nám pátek zpříjemnili kapely Chinaski a Eddie Stoilow.

Bassnectar už dnes v Roxy!

Pokud právě vy jste fanouškem elektronické hudby, tak by jste si za žádnou cenu neměli nechat ujít rozhovor níže. Již dnes 6.9. se otřesou základy pražského klubu Roxy. Svoji exkluzivní show nám předvede světoznámý DJ z Kalifornského Santa Cruz. Bassnectar je autorem několika známých hitů, jako například Va Va Voom či Lights. Proč právě Prahu považuje za jednu nejlepších zastávek na svojí tour a co chystá do budoucna se dozvíš v tomto článku!

Two Door Cinema Club vydali své druhé album s názvem Beacon a v únoru dorazí do Prahy

Britská kapela Two Door Cinema Club vydala 3.září své druhé album s názvem Beacon, když předtím zveřejnila první singlem s názvem Sleep Alone. Od vydání svého debutového alba ‘Tourist History’ v březnu 2010 Two Door Cinema Club začali stoupat na pomyslný vrchol hudebního nebe. Po vyprodaných turné ve Velké Británii, Spojených státech, Evropě, Austrálii, Asii, Japonsku a Jižní Americe, dvou vyprodaných, po sobě následujících koncertech v londýnském Shepherds Bush Empire a v Brixton Academy, kdy se po lístcích zaprášilo během čtyř hodin, se kapele dostalo zasloužené chvály od nadšených fanoušků i odborné kritiky. The Times je nazvaly “momentální kapelou” a NME prohlásil, že se “nenápadně stali nejmilovanější kapelou Spojeného království.”

All Time Low odpálili časovanou bombu!

O téhle partičce se poslední dobou hodně mluvilo. V ohrožení byl totiž jejich srpnový koncert. Nakonec vše dobře dopadlo a All Time Low zahráli 31. 8. 2012 v pražském Paláci Akropolis. Díky velké návštěvnosti praskaly základy paláce ve švech.

BE TWENTY - ROXY slaví 20 let a chystá týden oslav!

Letos je tomu přesně dvacet let, co se zdevastované prvorepublikové kino proměnilo díky Linhartově nadaci v jeden z nejvýznamnějších pražských klubů a započala se psát nová historie prostoru, který se pro mnohé stal legendou. Dvacet let parties a koncertů špičkových domácích i zahraničních jmen. Dvacet let ve znamení kultury a umění. Pro člověka věk bujarého mládí, pro klub úctyhodný milník. V týdnu od 15. do 21. října dojde v prostorách ROXY a NoD k oslavám obojího. Bude to týden plný parties, koncertů, výstav, divadla a performancí. Týden, kdy každému bude (znovu) krásných dvacet. Týden BE TWENTY!

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018