To nejlepší z DWD

Throw Me Off The Bridge,No King No Crown, No Gods Or Kings

Během posledních zářijových dní navštíví Českou republiku na společném turné špička mladé evropské indie folkové scény. Během koncertů v Praze (čt 27.9 – druhé den je volno), Kladně (pá 28.9) a Brně (so 29.9) se českému publiku představí kapely Throw Me Off The Bridge a No Gods Or Kings z Francie s No King No Crown z Německa.

Do ROXY se chystají Fourward, Dimitry, Dirtyphonics live a řada dalších

Říjen a listopad jsou již tradičně těmi nejnabitějšími měsíci podzimní klubové sezóny a potvrzuje to i program klubu ROXY, který v tomto období nechystá jen týdenní oslavy 20. výročí klubu BE TWENTY (15. - 21. 10.), ale také celou řadu dalších koncertů a parties, jež rozhodně stojí za pozornost milovníků kvalitní hudby. Pro snazší orientaci tu pro vás máme přehled těch nejzásadnějších akcí, které nás v ROXY čekají v následujících týdnech a měsících.

Time Switch pokřtí v listopadu v klubu Roxy nové CD!

Time Switch, nový hudební projekt členů bývalé skupiny NOHA, se vrací do Prahy se zbrusu novým materiálem. Nové CD představí svým českým fanouškům 5. listopadu v klubu Roxy. Po velmi úspěšném vystoupení na letošním festivalu United Islands České spořitelny se tak můžete těšit na pořádný večírek ve znamení zlomených beatů a elektroniky.

SHINEDOWN jsou v USA na vrcholu, teď se chystají dobýt Evropu včetně Česka

Shinedown je americká kapela z floridského Jacksonville, která hraje ve složení Brent Smith (zpěv) / Barry Kerch (bicí) / Zach Myers (kytary) / Eric Bass (basová kytara). Vznikla v roce 2001, vydala celkem čtyři alba a prodala celosvětově celkem přes deset miliónů desek. Jejich nové album Amaryllis vyšlo v březnu 2012 a německý Metal Hammer mu udělil šest ze sedmi hvězdiček.

Tylova léta už tento pátek v Hradci Králové!

Nezadržitelným tempem se blíží šestý ročník hudebního festivalu Tylova léta. Festival, který je od počátku své historie silně spjatý s Gymnáziem J. K. Tyla v Hradci Králové, se letos poprvé uskuteční mimo své obvyklé prostory místa konání, a to v pátek 21. září 2012 od 16 hodin v Kulturním domě Střelnice v Hradci Králové.

Atari Terror a Bundy Tad pokoří ROXY již příští středu 26. 9.!

Přesně za týden se ROXY znovu dočká důkladné prověrky statiky. Sotva odsud odjeli Soulfly, chystá se do legendárního pražského klubu další kapela, která se s tím ani trochu nemaže! Ve středu 26. 9. se těšte na pořádně ostrý crossover v podání pražské bandy Atari Terror, která je po právu považována za jednoho z nej domácích reprezentantů tohoto žánru. A aby toho náhodou nebylo málo v ROXY ten večer zahrají navíc také s Atari Terror žánrově i lidsky spříznění Bundy Tad!

Tomáš Klus vyráží na Česko - Slovenské turné 2012!

Tomáš Klus vyjíždí na své první česko-slovenské turné. Po úspěšném tažení všemi singlovými, ale i prodejními hitparádami, kde se dlouhodobě všechna jeho alba drží na prvních příčkách, se Tomáš Klus těší také z ocenění v hudebních anketách i z neustále vyprodaných koncertů. Po letošní nabité festivalové sezóně začíná sérii svých podzimních vystoupení tentokráte na Slovensku, a poté se vydá po kulturních domech v Čechách a na Moravě. Tomáš Klus společně s kytaristou Jiřím Kučerovským přibrali na podzimní turné dva hosty, Petra Škodu (cajon) a Honzu Lstibůrka (kontrabas).

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018