To nejlepší z DWD

Hospitality @ ROXY - dvoudenní mejdan pod taktovkou největších d´n´b jmen současnosti

Oslavy 20. výročí ROXY to nebude jen týden BE TWENTY, ale také dvoudenní mejdan Hospitality@ROXY, který v tomto rozsahu proběhne v ČR vůbec poprvé! Vlajková noc vyhlášeného londýnského d"n"b labelu Hospital Records, která nejen v domovském Albionu patří mezi jedny z nejvyhledávanějších klubových nocí, se do ROXY vrací prakticky přesně po roce a 21. a 22. 9. se můžete těšit jak na letité matadory v čele s London Elektricity, Nu:Tone či High Contrastem, tak na mladé ale o nic méně hvězdné a úspěšné talenty, jimž nemůže vévodit nikdo jiný než liquid funkový mág Netsky. Opomíjet ale nesmíme ani zbývající členy labelu Hospital Records, kteří se předposlední zářijový víkend představí v ROXY, tedy Cambridgského rodáka hrajícího pod nickem Logistics, autory hitovky Born to Rise, duo The Prototypes a uznávané MCs Wrec a Dynamite. Pojďme se tedy nyní mrknout na program Hospitality@ROXY pěkně po dnech.

Gangnails v rohovoru pro DWD.cz!

Pražská kapela The Gangnails nedávno vyměnila bubeníka a slaví 12 let své existence. Za tuto dobu stihla vydat čtyři alba, přičemž se stále víceméně drží stejného stylu – rock’n’roll říznutý punkem. Momentálně na podporu své poslední desky Bullets In The Underground koncertuje po celé republice a občas ji můžeme spatřit i v zahraničí. Basák Matěj Šuhájek nám odpověděl na pár otázek.

Bassnectar vycucnul šťávu z celého Roxy!

Ve večerních hodinách se před pražským klubem Roxy mačkaly davy přes celou Dlouhou třídu. Důvod? Netrpělivě vyčkávali na vystoupení dubstepového mága a producenta elektronické hudby, který dorazil až z Kalifornie, aby nám prohnal kramfleky...

Elektronický mág Dan Deacon míří s novým albem do MeetFactory

Ve středu 19. září bude mezinárodní centrum současného umění MeetFactory v rámci série Bohemian Like You hostit elektronického producenta Dana Deacona. Ten se po dvou letech vrací do Prahy s novým albem America, které vydal pod vlivným labelem Domino Records. Před Danem vystoupí americká indie kapela Tu Fawning.

ROXY oslaví dvacáté narozeniny s Boys Noize, One Night Only, Andym C, Charlie Straight a řadou dalších

Už za necelé dva měsíce, konkrétně v pondělí 15. října vypukne v prostorách ROXY a NoD týden BE TWENTY aneb sedmidenní oslavy 20. narozenin jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších tuzemských klubů, který se pro mnohé stal legendou. Bude to týden, kdy bude každému (znovu) krásných dvacet. Týden plný koncertů, parties, výstav, divadla a performancí. Týden, v jehož rámci se budete moci setkat nejen s legendami úzce spjatými s ROXY, ale také s umělci, kteří se v rámci BE TWENTY představí v ČR úplně poprvé!

Frontman Interpol Paul Banks představí v ROXY svůj sólový projekt

Po loňské úspěšné tuzemské premiéře amerických post-punkerů Interpol na Open Air Festivalu v Panenském Týnci se k nám znovu chystá jejich frontman, kytarista a zpěvák Paul Banks. Tentokrát však nikoli pod hlavičkou své domovské kapely, ale aby českému publiku vůbec poprvé představil svůj sólový projekt s prozaickým názvem Banks. Stane se tak 5. února 2013 v pražské ROXY a prim bude hrát především Paulovo druhé sólové album Banks, které vyjde 22. října na labelu Matador Records.

Bleskovky:

Dnešní videomix:

MS2018